Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen a blogom?

Szerintetek milyen a blogom?

Figyelt kérdés
Mit kell rajta javítani? Milyennek látjátok az írásaimat?

2015. szept. 12. 23:07
 1/4 A kérdező kommentje:

Najó :'D kihagytam a lényeget


[link]

2015. szept. 12. 23:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! ^^


Kinézet:


A mozaikos hátteret szerintem cseréld le, zavaró a folyton ismétlődő minta. Ajánlom figyelmedbe, hogy sokszor egy egyszínű háttér sokkal esztétikusabb tud lenni, mintha valami random kép van beállítva.


Fejléced ugye nincs, ezért csak azt tudom tanácsolni, hogy érdemes beszerezni egyet, mert az sokat dobhat a nézettségen is. Meglepő, de rengeteg ember érdeklődését először nem is a történet, hanem a külsőségek ragadják meg.


A részek hossza kissé rövid, de a fő háttér színe, a betűszín, és a betűméret tökéletes, talán a bejegyzés címe kicsit elüt, de nem vészesen. Az oldalsávot kicsit ki lehetne bővíteni, ugyanis nem sok modult látok rajta. Lehet, hogy még nem vagy annyira jártas a számítástechnikában - merthogy ez is az -, de nézz körül néhány ezzel foglalkozó blogon. Ezen például minden design és írástechnikai tudnivalót megtalálsz: [link]


Történet:


A sztoriba nem nagyon olvastam bele, ugyanis rettenetesen sablonosnak tűnik a címe, és a "Szereplők" bejegyzés alapján. Ajánlom, hogy az oldalsávba nyugodtan biggyessz oda egy kis fülszöveget, ami alapján az odatévedő megtudhat valamit a történetről. A helyesírásod nem tökéletes, a fogalmazásmódod kiforratlan, néhány kifejezést rosszul használsz, kevés a leírás, sok a szóismétlés.


Látszik, hogy nagyon kezdő vagy a blogolásban, ami nem baj, nekem egy évbe telt, mire eljutottam egy olvasható szintre, ez persze kitartást, és olyan mértékű egoizmust igényel, hogy az embert a kritikák ne elijesszék, hanem elsősorban felháborítsák. Miután persze leülepedik a düh, én azt tapasztaltam magamon, hogy maximalista révén minden hibát kijavítani igyekeztem, mígnem már természetessé vált a részletes és pontos fogalmazás.


Ha kitartó vagy és érdekel a dolog, akkor észre fogod venni, hogy az első pár hónapban hihetetlen gyorsasággal ügyesedik az ember, és a régebbi bejegyzéseid szinte nevetségesnek tűnnek majd. Én sok sikert kívánok mindenhez, remélem tudtam segíteni! :)

2015. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bejegyzés címe lehetne vastagabb, vagy más színű. a háttér tényleg lehetne más. A tartalmat nem véleményezném mert megsértődsz. :)
2015. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kritikákat. Nem vagyok sértődős fajta, szóval nyugodtan jöhet a történetet kritizáló válasz is.

A designon változtatni fogok, mégegyszer köszönöm:)

2015. szept. 13. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!