Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom letiltani a huponto...

Hogy tudom letiltani a hupontos oldalam?

Figyelt kérdés
Kb 10 évesen barom ésszel csináltam egy hupont-os weblapot, ahová beírkáltam a hülyeségeimet, és már nem is emlékeztem rá, de az úk osztálytársaim a nevemet beírva a google-ba teljesen véletlen rátaláltak, és vérciki! Persze az emailt és a jelszót már elfelejtettem, de van valamilyen mód, hogy azt az oldalt eltüntessem? Valaki a hupont.hu oldal email címét vagy bármi? Segítségeteket nagyon megköszönném! 15/l
2015. szept. 28. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Azonosítás nélkül nem fogja senki letörölni az oldalt, mert ez nem bemondásra történik. Ha mindenféle név és jelszó nélkül kérhetnél törlést, ennyi erővel bármilyen oldalt töröltethetnél, és ilyen nincs. Az nem elég, hogy azt állítod, hogy a te oldalad.
2015. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az oldalt nem ismerem, de ha az email címed még ugyan az, arra kérhetsz jelszóemlékeztetőt talán.
2015. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!