Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit szóltok a blogomhoz?...

Mit szóltok a blogomhoz? Érdemes-e folytatnom?

Figyelt kérdés

Még a mai nap indítottam ezért gondolom nehéz róla véleményt nyilvánítani, hisz nagyon kevés tartalom van benne. Az a helyzet, hogy szeretném elindítani, de nem tudom, hogy tetszene-e az embereknek vagy csak időpocsékolás az egész.

Akit érdekel annak kommentben linkelem.

Hamarosan teli lesz tartalommal. :)



2015. okt. 2. 00:40
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
egytolegyigblog.blog.hu
2015. okt. 2. 00:41
 2/33 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt ne erőltesd!
2015. okt. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Na most mégis szerinted erre mit lehet írni? Tipikus egyposztos blog, amiben leírod hogy fú mik fognak jönni, és írjunk véleményt a semmiről, meg hogy járjunk vissza olvasni a semmit. Ott kezdődik a dolog, hogy írsz 8-10 bejegyzést, publikálod őket egyszerre, és csak utána zargatod az embereketed a blogoddal.
2015. okt. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
*embereket
2015. okt. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
Igen,egyetértek:)de szerintem még utána se zaklass senkit a hülyeségeddel:)
2015. okt. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Ez nem blog. Ez egy oldal, ahol közlöd, hogy majd lesz valami. Ha majd lesz valami (akár jó, akár nem), akkor mutogasd. Jelenleg nem éri el a rossz szintet, értékelhetetlen.
2015. okt. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
Mit folytatsz rajta? El se kezdted,nagy rakás semmi.
2015. okt. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
Hogy mit szolok a blogodhoz? Azt hogy SZAR! Erdemes e folytatnod? NEM!✋
2015. okt. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Ez nem blog. Ez semmi. Napi 1-2 vicces kép? Amit persze a 9gag-ről vagy annak valamelyik magyar lopásáról lopsz? És a tartalom?


Ember, egy blog nem a kinézetről szól hanem a tartalomról. Itt olyan nincs. Nem van. De ha már a kinézet szóba került: trágya. az a háttérkép kiszabottul idegesítő, a többi pedig nulla. Fehér alapon fekete, mintha egy újságot olvasnék - csak ott ugye van... mi is? Mindenki együtt: TARTALOOOOM!

2015. okt. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2015. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!