Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit szóltok a blogomhoz?...

Mit szóltok a blogomhoz? Érdemes-e folytatnom?

Figyelt kérdés

Még a mai nap indítottam ezért gondolom nehéz róla véleményt nyilvánítani, hisz nagyon kevés tartalom van benne. Az a helyzet, hogy szeretném elindítani, de nem tudom, hogy tetszene-e az embereknek vagy csak időpocsékolás az egész.

Akit érdekel annak kommentben linkelem.

Hamarosan teli lesz tartalommal. :)



2015. okt. 2. 00:40
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
2xSÜ Köszönöm a válaszod! :) Ilyen kommentekre gondoltam mikor feltettem a kérdést. Itt mindent megindokolsz és nem csak annyit mondasz, hogy rossz vagy ilyesmi. A helyesírásomon szeretnék javítani. Esetleg egy e-mail címet tudnál adni ahol kicsit személyesebben tudnánk beszélni ezzel kapcsolatban? :)
2015. okt. 5. 17:54
 32/33 2xSü ***** válasza:

> Esetleg egy e-mail címet tudnál adni ahol kicsit személyesebben tudnánk beszélni ezzel kapcsolatban?


Nem. Viszont privát üzenetet tudsz küldeni, ha van időm, kedvem, akkor válaszolok rá, bár mondjuk ennek az oldalnak az a lényege, hogy valakinek a kérdéséből más is okulni tud, ergo hacsak nem túl kényes adatot akarsz megosztani, inkább beszéljünk itt, ezen kérdés alatt. De azt hiszem egyelőre elmondtam mindent, amit el lehet és el érdemes mondani, talán még többet is, hiszen lassan több időt szántam a kérdésedre, mint amennyi idő alatt megcsináltad a blogot. Most rajtad a sor. Beszélgethetünk, csak ha így három nap után is nulla a bejegyzések száma, akkor nincs miről beszélgetni.

2015. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ej, ej, eltelt egy hét, és az egyetlen értékelhető dolog, a 4 db philosopher raptor mém is eltűnt az oldalról.
2015. okt. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!