Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress frissítés?

Wordpress frissítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő: ha frissíteni szeretnék (magát a wordprestt, vagy a pluginokat, sablont), vagy új plugint szeretnék letölteni, az nem működik, és ezt a hibaüzenetet kapom:


Warning: Váratlan hiba állt elő. Valami baj van a WordPress.org-gal vagy ezen szerver konfigurációjával. Ha továbbra is hibák lépnek fel, javasolt felkeresni a támogatói fórumot. (WordPress nem tudott biztonságos kapcsolatot létrehozni a WordPress.org-al. Vegyük fel a kapcsolatot az kiszolgáló adminisztrátorával!) in /wwwroot/wp-admin/includes/update.php on line 115


Frissítés letöltése: ( [link]


Sikertelen letöltés.: A kiszolgáló tanúsítványának ellenőrzése sikertelen.


Telepítési hiba



Mit tudok tenni, hogy működjön minden ahogy kell?

Előre is köszönöm!



2015. okt. 9. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy hozzáértőt hogy csinálja meg jó pénzért!
2015. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a segítőkész választ.....
2015. okt. 9. 22:56
 3/7 Argloss ***** válasza:

Első körben kapcsold ki az összes plugint. Ha nem változik a helyzet, akkor írj a tárhelyszolgáltatódnak.

Manuálisan egyébként frissítheted. Letöltöd a fájlokat és felülírod a régieket FTP-n keresztül.

2015. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom kikapcsolt pluginokkal! Ha igy se, akkor tenyleg írok a tárhelynek :)
2015. okt. 10. 08:22
 5/7 anonim válasza:
Töröld a következő mappát: wp-contents/upgrade.
2015. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sultusz válasza:

Valószínűleg ez már nem fog rajtad segíteni de én sem találtam erre megoldást ezért kapcsolatba léptem a tárhely szolgáltatómmal és gondoltam közkinccsé teszem, hogy nekem mi segített:


"(A tárhelyszolgáltató felületén) a PHP Beállítások menüpontban kattintson a Teljes jogú php futtatás feliratra, ez feloldja azokat a függvényeket, amelyek alapesetben tiltottak, de a modul frissítéshez / telepítéshez kellenek!"


Wordpress - Sablonok - Szerver konfiguráció:

https://www.youtube.com/watch?v=NS13i_aNAys

2018. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovásziusz válasza:
Én sem tudtam az új tárhely szolgáltatómnál bővítményt feltölteni wordpress-be csak, ha letöltöttem és zip-ben felraktam. Nekem segítettél, köszönöm :)
2018. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!