Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tehetem fizetőssé a...

Hogy tehetem fizetőssé a weblapomat?

Figyelt kérdés
Weblapomat sikerült annyira befuttatnom amennyire szerettem volna, mostmár szeretnék hasznot látni belőle.. hogy tudnám megoldani, hogy a látogatása fizetős lehessen? ötletek?

2015. okt. 20. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Prémium rendszer.

Letöltések, vagy magára az oldalra a belépéshez kell regisztrálni, de regisztráció pénzhez kötött.


Reklámok:

napi párszáz látogatótól már lehet keresni hírdetőket. Minél több a napi látogatottság, annál több a pénz. pár ezer forint havi szinten a napi 5-600 fős látogatottság.


Adományozás:

Magyaroknál ez nem jellemző, de a legtöbb oldalnál van egy donation rész. Akik támogatják ezt.


Ha eléggé fel van futtatva, akkor egyszerűen eladod a jogokat. (lásd napisz.art annak idején 1- és 9 millió között adták el, pontos számot nem közöltek, de neik napi 100ezer látogatója volt fénykorában... most 56ezer


Egyéb megoldás nincs... tehát olyan nincs, hogy aki rákattint azt megkapod :D



mellesleg melyik ez az oldal, ha szabad tudnom? :)

2015. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reg + kartyas elofizetes, hogy belephessen. Nem ertem milyen otletet varsz ezen kivul, igy nem hiszrm, hogy barki is fizetne erte ha ezt sem tudod kitalalni.
2015. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom, de úgy értem ezt hogy tudom megvalósítani. A weblapot én magam készítettem html, css, stb kódokból, de még csak regisztráció sincs fent, adatbázist ugyanis nem tudok csinálni még, ehhez kérnék segítséget, meg hogy a fizetős rendszert hogy lehet megcsinálni.
2015. okt. 20. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Paypalos rendszert viszonylag egyszerűbb berakni mondjuk egy baki fizetéssel szemben, de s legegyszerűbb az sms-es rendszer, egyer linkeltek egy oldalt, ahol relatíve sokat fizet a cég sms-enként (a díj 59%-át) De utána ugye tárolnod kell hogy ki az aki már fizetett, tehát kell majd valami adatbázisféleség.
2015. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát a teljes back-endet meg kellene csinálni. Nem valószínű, hogy meg fogod tudni csinálni, hacsak nem akarod a következő 3 hónapot tanulással tölteni.
2015. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Google AdSense

Elég egyszerű beépíteni, elég hozzá egy alap html tudás.

2015. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, kiket célzol meg vele, kik a törzsközönség. Magyar a honlap? Az átlag magyar nem szeret neten pénzt kiadni, a tizenévesek többségének nincs bankkártyája. Olyan tartalmat szolgáltatsz, amit nem lehet ingyen beszerezni torrentről?
2015. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!