Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lehetséges hogy htacces nincs...

Lehetséges hogy htacces nincs engedélyezve?

Figyelt kérdés
Az infinity hostingtól van egy nem ingyenes tárhelyem, a public_html ben akartam létrehozni az integrált fájlkezelőn a .htacces fájlt, de azt írja ki, hogy létezik,viszont még nem is jelzi, hogy ott van, pedig ha filezillán csatlakozok, akkor nagyon is ott van. Lehetséges hogy nem engedélyezik? Nagyon jó lenne ha nem így lenne, mert a model view controller alapja a htacces..

2015. okt. 24. 11:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, én voltam a hülye, egy s-sel írtam :D :D :D
2015. okt. 24. 12:34
 2/2 Drone007 ***** válasza:

Az integrált file-kezelőkben a rejtett fájlok általában nem látszanak (van amelyiknél indításkor be lehet állítani)

Az mvc-nek önmagában nem sok köze van a htaccess-hez, ugyanakkor minden modern keretrendszer használja a htaccesst, hogy szerverszintű beállításokat definiálhasson (mod-rewrite, file obfuscate, stb...)

2015. okt. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!