Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok valami jó és ingyenes...

Tudnátok valami jó és ingyenes tárhelyet ajánlani ami megfelel ezeknek?

Figyelt kérdés

FTP legyen (hotingernél voltam de ott megszűnt)

Viszonylag nagy tárhely méret 1-2GB minimum

Gyorselérés, PHP, WP támogatás, MySQL (távoli elérésre is nem csak localhoston)


CounterStrike 1.6 szerverhez kellene a nagy tárhely a fájlok mérete miatt mivel a gyorsletöltés onnan menne, a gyors elérésre a ping miatt van szükségem mivel ha egy bizonyos ping fölé megy akkor már nem tölti le a cuccokat és ugye használhatatlan a szerver, MySQL-re pedig a mentés, banlista miatt van szükség


Előre is köszi!



2015. okt. 26. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi szűnt meg a hostingernél? Az ftp? :)
2015. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyen levelet hogy megszűnik az ftp de nem tapasztaltam, uaúgy be tudok lépni
2015. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp váltani akarsz, keress rá a google-ben hogy tárhely stb, és nézz körül.

de egy ijedtség miatt nem biztos, hogy érdemes ugrálni, költözni

2015. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Német_Tibor ***** válasza:
Hagyd a hostingernél, amíg tudod. Mert a gyors válaszidő miatt csak magyar szerver jöhet szóba, és kevés olyan szolgáltatót találsz, aki ingyen sok adatot tárol neked. (Azért folyamatosan csinálj majd biztonsági mentéseket a hostingernél, ha egyszer lenyomják, akkor legyen friss.)
2015. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én a hostingert használom és nem tudom h mikor nézted de van az ingyenes tárhelynél is FTP elérés...
2015. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom elérni az FTP-t a hostingernél de inkább kifizetemazt a havi 600Ft-ot :)
2015. okt. 29. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!