Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A weboldalamra akarok regisztr...

Martin135 kérdése:

A weboldalamra akarok regisztráció és belépőrendszert. Valaki tud küldeni egy alap kódot, amit be kell csak illeszteni, mert nagyon nem akarok foglalkozni nagyon. Annyit akarok ezzel fogy a felhasználók chatelni az oldalon belül?

Figyelt kérdés

És hogy minden felhasználónak lehyen adatlapja

Facebook:www.facebook.hu/koprivanacz.kopri.martin



2015. nov. 5. 20:32
1 2
 1/12 Tengor ***** válasza:
Ne gányólj! Tegyél fel egy fórum motort vagy CMS-t, aztán csak be kell állítani és megy, nem kell egy darab kódot sem írni.
2015. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ez a forum motor legenerál egy adtalapot?De letöltöttem egy login+register rendszert csak kell hozzá MySql.Most mit csináljak?
2015. nov. 6. 16:49
 3/12 Tengor ***** válasza:

A fórummotor azt csinálja, amit mondanak neki. Leginkább fórumot hoz létre piszok gyorsan és kényelmesen.

MySQL-t meg fel kell tenni v. elő kell fizetni olyan tárhelyre ahol van SQL szerver. Fájlban tárolós megoldások nem a legjobbak.

2015. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor tudszadni egy forum motor linket?És hogy adjam meg neki hogy ilyen regisztráció+login rendszert csináljon?Én rákerestem a phpmuhely.hu -n ott adott ki forum motort,azt megnéznéd hohy jó e?
2015. nov. 6. 19:40
 5/12 Tengor ***** válasza:
phpBB például.
2015. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És a tárhelyre megyik .php fájlt kell feltölteni?login,register?
2015. nov. 7. 17:18
 7/12 Tengor ***** válasza:
Ha a motorból kiveszel fájlokat azok önmagukban nem valószínű, hogy működni fognak.
2015. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Az 'alap' kódot, vagyis ahogy írtad,a végén úgy értelmeztem már, hogy az egész kódot megadni csak úgy nem szokás. Az hogy legyen chat, adatlap, belépés, regisztráció, az kinézzen stílusosan nem olcsó mulatság.


Van az ingyenes változat, a fórumok. Pl [link]

Vagy a phpBB


A fizetős változat, egy profi programozó felkeresése.

2015. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Aha,ftpbe feltöltöttem a register.php-t utánna mit csináljak?mert egy egészcforumot kaptam
2015. nov. 7. 20:11
 10/12 Tengor ***** válasza:

Ne csak azt az egy fájlt töltsd fel, hanem mindet.

Aztán olvasd el a READEME fájlt!

2015. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!