Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudok automatas kepvaltos...

Trojanka6 kérdése:

Hogy tudok automatas kepvaltost csinalni egy fix kattogtatassal valtoztathato kepsorbol?

Figyelt kérdés

Keszitettem egy weboldalt aminek az elejen van egy kep es ugy csinaltam meg h ketoldalt van ket db nyil amivere kattintva valtakoznak a kepek...at szeretnem alakitani h ne csk kattintassal hanem alapbol magatol is egy meghatarozott masodper kereteben valtakozzanak a kepek. Ebben kernem segitsegeteket, hogy van valami egyszeru kis dolog amit css-be beszurva igy valtoztatna?

Valaszotokat elore koszonom!!



#weboldal #HTML #CSS #kepvaltos
2015. nov. 7. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

CSS-ből nem fog menni. JS-ből igen.


És a setInterval függvény lesz a barátod.

[link]

2015. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es ezt, hogy kell hasznaljam? (6 kepem van)
2015. nov. 7. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Meghívod a setInterval függvényt úgy, hogy átadod neki paraméterül a képeket léptető függvényedet.
2015. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eleg amator weboldal szerkeszto vagyok meg (clor.esy.es) errol a weblaprol lenne szo ahogy megjelenik azt a kepet lehet a szelen leptetni...ha van egy kis idod esetleg ra tudnal nezni h hova kell beirjam?
2015. nov. 7. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!