Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Üdvözlök mindenkit! Abszolút...

Bugris70 kérdése:

Üdvözlök mindenkit! Abszolút kezdőként segítségre van szükségem. Készítettem egy blogot a blogspoton . Vannak fent képek és szükségem lenne egy oda telepíthető képnézegető programra. Ha lehet akkor részletes leírással hogy hogyan tudom oda helyezni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 18:52
 1/6 anonim válasza:
Szia! Nem teljesen viágos amit kérdezel... Azt szeretnéd, hogy legyen ott valamiféle galéria?
2015. dec. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen azt szeretném.A blogon [link] vannak fent képek és még akarok feltölteni többet is.A gépemen van fotószerkesztő amivel a fotókat csinálom.FastStone Image Viewer.Azt szeretném elérni hogy a blogon lévő képeket lehessen görgetéssel vagy kattintással lapozni.De csak a blogon lévő képeket lehessen ott megnézni ne az összes képemet ami a gépen van.Az a baj hogy még nem csináltam sose ilyet ezért nem tudom hogyan kell. Valami egyszerű kellene amivel könnyen boldogulnánk.

Ha tudnál segíteni megköszönném!

2015. dec. 17. 10:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és Windows 7 van fent a gépen és Google Chromet használok.
2015. dec. 17. 13:24
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Nem ismerem a blogspot rendszerét de ha jól sejtem az félig-meddig előregyártott weboldalakat használ... Neked wowslider,nivoslider ilyen jquery-s javascript alapú dolgokat kellene kipróbálni, kérdés, hogy a blogspot-on lehet-e?

[link]

[link]

2015. dec. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sikerült megoldanom!
2015. dec. 18. 15:54
 6/6 szanika2000 válasza:
Hogy csináltad a menupontokat? segits lécci
2015. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!