Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy domain címem a GoDaddy...

Van egy domain címem a GoDaddy-nél aminek a névszerverét a CloudFlare névszervereire módosítottam. A CloudFlare-nél pedig a DNS-ben egy magyar tárhelyszolgáltató IP címét adtam meg, ott is a CloudFlare névszerverét adtam meg. (? )

Figyelt kérdés
Most már három helyen tudom konfigurálni a zóna fájlt. Szerintetek melyik oldalon kellene beállítanom? Fogalmam sincs a hármat hogy szinkronizáljam.
2015. dec. 26. 05:13
 1/5 A kérdező kommentje:
A cél a következő: A Godaddy-nél parkolt domain címen a CloudFlare-en keresztül a tárhelyszolgáltatónál lévő tartalmat megjeleníteni. Egy Online DNS figyelő szerint a CloudFlare-es beállítások aktívak, viszont a honlap nem elérhető.
2015. dec. 26. 05:15
 2/5 A kérdező kommentje:

A beállítások:

[link]

[link]

[link]

2015. dec. 26. 05:24
 3/5 A kérdező kommentje:
A CloudFlares képen a piros a domaincím.com, a fekete mindig ugyan az-az IP. A másik két képen csak a színek vannak felcserélve.
2015. dec. 26. 05:26
 4/5 anonim ***** válasza:
pontosan milyen hibát kapsz a domainre? ez sokat segítene, hogy hol kell javítani a beállítást. ha még mindig nem jó persze, a névszerver 1-2 nap alatt frissül le
2015. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán már nem érvényes a kérdés... :D

De így: Ha az oldalad GoDaddy webtárhelyen van akkor Cloudflare átfut a beállításokon, majd kiírja milyen névszereket állíts be ahol vásároltad a domaint. Ennyi kb

2017. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!