Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hírkezelő, flash gomb linkelés...

Hírkezelő, flash gomb linkelése. Hogyan?

Figyelt kérdés
Üdv! Azt szeretném megtudni, hogy hol van htmlhez hírkezelő? Régen volt, de már elfelejtetem. Szóval olyan amihez lehet kommentet irni stb.. mert csak phphoz találtam. A másik kérdés: Dreamweaver cs3-ban nem engedi belinkelni a flash gombot, nincs make link. Hol kell?
2008. szept. 15. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én általában saját magam szoktam írni a programkódot, így inkább leírok neked egy kódsort, amit ha elhelyezel az oldal forrásába a megfelelő helyre akkor, az oldaladon meg fog jelenni a flash gomb. :)


<OBJECT classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"

codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0"

width="" height="">

<PARAM NAME=movie VALUE="flash elérési utvonala/neve.swf">

<PARAM NAME=quality VALUE="high">

<PARAM NAME=bgcolor VALUE="#000000">


<param name="play" value="true">


</OBJECT>


A komment linkelés pedig az oldaltól függ de mindenhol így néz ki:

<a href="elérésiút/nev.html">link neve ami látszódni fog</a>

2008. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!