Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHP, Mysql, HTML, Javascript,...

PHP, Mysql, HTML, Javascript, Photoshop, Flash. Esély az elhelyezkedésre?

Figyelt kérdés
A jövőben ebből szeretnék megélni.Kivitelezhető?
2010. márc. 25. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mennyi szabadidod van tanulni? eddigi tapasztalatok hasonlo téren?
2010. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
21 vok,Tapasztaltaom van is meg nincs is.Team munkába csináltunk 1 egyszerű weblapot azzal 4. ek lettünk 1 weblap készítő versenyen 38 ból.De ez csak sima html.Tanulni volna időm,tapasztalat meg ennyi amit modtam.Többi meg órán csinálgatjuk önállóan,aztán tanárbá kiértékel.
2010. márc. 25. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:

én más szakmát javaslok. De komolyan...

6 éve vagyok a bizniszbe, de undorító. De nem maga a munka, hanem a sok gyökér megrendelő, akik lenézik ezt a szakmát, meg a temérdek kókler, aki elveszi előled a munkát, meg a magát webprogramozónak nevező drímvévőrbűvészek, akik szintén nyüzsögnek ezen a pályán. Utálom azt is, amikor az számít a jó honlapnak, ami csillog-villog a flashtől.

De persze az is lehet, hogy velem van a baj. :-)

Szóval ha van affinitásod máshoz, akkor más szakmát javaslok. Meg lehet belőle élni, de nehéz. Szóval akkor tényleg jókor kell a jó helyen lenned és jó árat mondanod. :-)

2010. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ezt én nem így látom. eléggé telített a piac az igaz, de éppen a kóklerek miatt, ha jó vagy, meg fogsz tudni élni belőle. Ha komolyan érdekel akkor javaslok elvégezni egy főiskolát/egyetemet, és akkor máris jobb rálátásod lesz az info más területeire is.


Először készíts ismerősöknek honlapot, magadnak, hogy legyenek komolyabb referenciáid, és utána lehet továbblépni. Ha híre megy hogy jól dolgozol, fognak jönni a munkák.

2010. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz a hozzászólásokat! Ezt csináltuk,nézéétek meg! [link]
2010. márc. 25. 22:39
 6/10 A kérdező kommentje:
A szerver kicsit lassú de az erő vele van!
2010. márc. 25. 22:39
 7/10 anonim ***** válasza:

az első meló mindig egy webfejlesztő cég:)


én most egy utazási irodánál vagyok mint fejlesztő. itt többnyire mi magunk vagyunk a megrendelők, de akadnak azért külső rendelések is idióta ügyfelekkel.


megélni akkor tudsz ebből ha sok a tapasztalatod, azt pedig úgy tudod összehozni ha sokat pocsolsz magadtól, saját lapok, stb.


illetve keress maszek melókat addig is.



a lapod első melónak emegy

2010. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen maszek melókat hol lehet találni?
2010. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
iwiw-től kezdve prog.hu -n át weblaborig mindenhol. és persze nem árt némi kapcsolatokat kiépíteni. nekem van több ismerősöm is aki hozott többször is nekem melókat. Van aki százalékot kér azért, h ő melót szerez nekem. így megy ez.
2010. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És hogy zajlik egy ilyen? Kiadnak valami melót mondjuk csinálj egy weblapot és te megcsinálod otthon és kifizetnek?
2010. júl. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!