Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kinéztem magamnak egy reszponz...

Kinéztem magamnak egy reszponzív menüt, de mobilnézetben nem jó helyre ugrik a főoldalon az adott menüpont, holott monitoron még jó volt, hol lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Ez az a menü, ami megtetszett:

[link]

Demo:

[link]


Sajnos ott még nem tartok, hogy magamnak írjak egyet, maximum átalakítani tudok.

Itt nagyon tetszik az, hogy nem egy aloldalra ugrik el, hanem az adott oldalon görget le.


Elvileg a megfelelő sectionre/divre ugrik.

Monitoron jól működik, de mikor keskenyítem a böngésző ablakot, az én oldalamon nem találja meg, amit kellene.

Hol keressem a hibát? Mi lehet a gond?

Egyáltalán tényleg az adott section kezdetéhez ugrál vagy mindig ugyanakkorát és minden résznek ugyanolyan magasnak kellene lennie az oldalamon?


Ha tudtok olyan reszponzív menüket, amik hasonlóak, azok is jöhetnek.

Köszönöm előre is.



#HTML #navigáció #CSS #menü #reszponzív #reszponzív menü #fixed nav
2016. jan. 20. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Te, ez nekem sehova se ugrik.
2016. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A demo link menüje?

Nekem telón is működik.

Csak mikor a saját weboldal tervembe teszem be, akkor már nem tökéletes...

2016. jan. 20. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, krómon dev tools-al meg se rezzen, ha az emulate touch screen be van kapcsolva (soha nem volt még ilyen gondom ezzel).
2016. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az úgy nem az igazi...

Lehet nézek másikat, aminek egyszerűbb is a kódja.

2016. jan. 20. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem chrome-on fut rendesen keskeny böngészőn.
2016. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!