Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldalt, és egyben blogot...

Weboldalt, és egyben blogot szeretnék készíteni. Nem tudom, hogy melyik ingyenes szolgáltatás tudná ezeket a feltételeket amiket én megszeretnék valósítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Jó reggelt ! Már jó pár hónapja ott van a fejemben a gondolat,hogy jó lenne egy saját weboldal.Így kinézetre az szeretném,hogy amikor megjelenik a képernyőn az oldal akkor baloldalt lehessen több témakör.Pl Hobby,Kertészkedés,Álllatok.Amikor a látogató ráviszi az egeret az álllatok témakörre,vagy rá kattint akkor több lehetőség jelenjen meg neki.Kutyák,Macskák,Lovak,stb.A kertészkedésnél szintén ugyanígy szobanövények,gyógynövények,kerti zöldségek stb.A kutyák oldalnál jó lenne ha betudnék helyezni viszonylag könnyen képeket,vagy egy internetes videót.A témákhoz hozzá is lehessen szólni,de csak azzal a feltétellel ha regisztrált a felhasználó.Lehessen neki egy profilja,és ha pl Kiss Imre regisztrál,az tudjon üzenetet küldeni,mondjuk Nagy Gyulának,és meg tudják beszélni privát üzenetben ha valami téma nem publikus.Nekem lehetőségem legyen törölni is hozászólásokat,vagy a hozzászóló profilját is hogy ha pl a Kutyák témánál mondjuk a saját kutya fajtáját kezdi el magasztalni,és a másik ember kutyáját meg becsmérelni.Vagy azzal vitatkozna.Ebben szeretnék segítséget kérni ! Melyik oldal alkalmas erre,vagy hogyan lehetne megvalósítani ?

2016. jan. 30. 07:14
 1/5 b4r4thg ***** válasza:
Alapnak jó a blogger.com. A hozzászólós, üzenetküldős rész nem tudom, hogy megvalósítható-e vele, de max beteszel egy facebook modult, ami megoldja.
2016. jan. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Drone007 ***** válasza:

Wordpress-szel megoldható. Bár elég sok meló belőni olyanra amilyet szeretnél, de ingyenes és rengeteg plugin van hozzá.

Túl sok fejlesztői szakértelem se kell hozzá, csak kitartás. Ha találsz egy tárhelyet, amin elfut, akkor egészen addig jól is fog működni, amíg túl nagy nem lesz a látogatottság, mert egy ingyenes vagy gyengébb fizetős tárhelyen a wp szenvedés. No és feltörhető. Könnyen.

2016. jan. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkét válasz hasznos,jár a zöld kéz.
2016. jan. 30. 07:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy dolgot kifelejtettem a kérdésből.Fontos lenne hogy amikor elkészítem még ne legyen online.(csak én lássam) Amikor már le ellenőríztem,hogy olyan mint amilyennek elképzeltem akkor lehessen élesíteni,hogy jó,most minden oké.Mostmár nyílvános lehet a tartalom.
2016. jan. 30. 08:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy domaint párezerért, amíg nincs kész, aldomainen te meg tudod nézni a tartalmat és utána teszed nyilvánossá csak a domained alatt ha már kész.
2016. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!