Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen olcsó, megbízható és...

Milyen olcsó, megbízható és jó tárhelyszolgáltatókat ismertek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy google millió találatod ad, de olyan kellene, amelyekkel személyes tapasztalatotok is van/volt.

2015. febr. 10. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

newhosting.hu: Domainnel együtt árulja a tárhelyét, egyik legolcsóbb,

de csak statikus vagy kisebb php -s oldalakra elég, CMS -ek igen csak lomhák rajta.

ininet.hu: Egyik olcsóbb kategóriájú, és sokan szeretik, személyes tapasztalatom az ingyenes szolgáltatásukkal volt, azt nem ajánlom, nekem tulzottan is korlátozottnak tűnt.

Aztán van méh pl. a szerverem.hu, ami nem olyan olcsó de rengeteg szolgáltatásuk van, és gyors is.


De rengeteg tárhely szolgáltató van.

A rendelkezésre álló összeg, és igényelt szolgáltatások függvényében kell keresni.

Pl. nálunk is van ebtárhely (elsősorban a készített weboldalakhoz), gyorsan stabil, és bármilyen szolgáltatást elérhetővé teszünk (akár szerver oldalit is), de cserébbe nem óccó kategória.

2015. febr. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Drone007 ***** válasza:

A newhosting.hu-t nem ajánlom, elég megbízhatatlan a szolgáltatásuk, és a supportjuk is csapnivaló.

Az [link] fizetős szolgáltatásai teljesen rendben vannak, merem ajánlani őket.

A [link] viszont szerintem a legjobb akikkel találkoztam. Nagyon jó minőségi szolgáltatásokat nyújtanak, gyors és segítőkész supporttal. Nem a legolcsóbbak, de hosszabb távon mindenképpen megéri őket választani.

2015. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] majdnem kezdetek óta náluk vagyok. Nagyon rendes és rugalmas csapat. Ha gondom volt, még hétvégén is pár órán belül reagáltak.
2015. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én magunkat ajánlanám. Olcsó és megbizható szolgáltatásunk. Ha erdekel irj privátban. Jelenleg csak emailt a gmail.com-osok kapják meg de javitás alatt áll a többi. Mi ddos védett tárhelyet adunk.
2015. febr. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: Reverse DNS ;-)
2015. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
em az a bajunk hanem amit hasznalunk tarhyel kezelot hostname localhost.domainra at irja. De javitva lesz nemsokara :) mert dolgozunk az ugyon. (Telorol irtam) 4 voltam
2015. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem az a bajunk hanem amit hasznalunk tarhyel kezelot hostname localhost.domainra at irja."

Pont ez ami miatt írtam, a gondott ReversDNS beállítási gondja okozza.

2015. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mar mind1 valtottunk tarhely kezelot egy jobbra :)
2015. febr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!