Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogot akarok inditani de nem...

Blogot akarok inditani de nem tudom hogy kezdjek neki. Egyaltalan mi alapjan kell kivalasztani a blogfeluletet es hol erdemes keresni olyat ami minimal egyszeru kezelni es könnyű kezelni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 05:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz mélyen a blogmotorba belenyúlni, akkor szinte akármelyik megfelel. Ezeket laikusok számára tervezik, egy tízéves is elboldogul rajta.

Arra kell figyelni, hogy azért ne valami noname instabil helyen legyen a blogod. A hazai kínálatból a blog.hu szerintem a legjobb, nemzetközi szinten pedig a blogger.com. (Előbbi Index-tulajdon, utóbbi pedig a Google birodalmához tartozik.)

2016. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A blogger.com sokkal stabilabb, a blog.hu-n sokszor futottam bele olyanokba, hogy nem tudok belépni, nem tudok posztolni, régebbi kommentek eltűntek, stb. Hulladék, mint az összes Indexes szolgáltatás.
2016. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a segitseget ! Elmultam mar 8 èves ezert lehet hogy szuksegem lesz vkire (na nem ingyen) aki segitene mondjuk skype on osztott kepernyovel ossze rakni kezdô allapotr a blogomat! Ismertek vkit? Es mondjuk van az illegonek blogja aki hsznos tanacsokkal is ellàtna :-)
2016. febr. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!