Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Facebook megosztásnál vagy...

Facebook megosztásnál vagy nem jelenik meg vagy rossz thumbnail kép jelenik meg, van bármi ötletetek hogy ez mért van? (Wordpress)

Figyelt kérdés

Amikor facebookon megakarom osztani az oldalam URLjét a facebook robot mindig egy témába nem illő képet rak be. Ha posztokat akarok megosztani akkor egyáltalán nem rak be képet. (pedig a poszthoz tartozik thumpnail kép minden esetben )

Most vasárnap már elszeretném indítani az oldalt, már minden készen van. Jelenleg maintenance módban van.

Már kb 4 napja keresgélek az interneten de igazán jó megoldást még nem találtam. Ti tudtok valami ajánlani? Ha valaki megtudja csinálni vagy van ötlete hogy hogyan kéne megcsinálnom kérem írjon üzenetet.



2016. febr. 26. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Read Docs

[link]

2016. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem félre értetted a kérdésemet. Nem a social iconok felrakásával van a bajom. Hanem a facebook megosztásnál rossz thumbnail képet rak be a posztba.

(pl.: Az oldal állatokról szol de egy auto képet rakja be a facebook robot amikor valaki megakarja osztani az oldalt, a posztok megosztásánál meg nem jelenik meg kép) A debuggert meg csak egyesével tudom alkalmazni a posztokra a főoldalra meg egyátalán nem....

2016. febr. 26. 21:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és sok helyen a Yoast SEO plugint ajánlották de az is csak posztokkal működik és facebook debuggerel. Ha az oladt akarom meg osztani még úgy is rossz kép jelenik meg.
2016. febr. 26. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Facebook open graph.

[link]

2016. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!