Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Php script-ben hogy lépek...

Axonbite kérdése:

Php script-ben hogy lépek vissza egy könyvtárat?

Figyelt kérdés
php script-ben hogy lépek vissza egy könyvtárat majd lépek egy másikba és azt szeretném onnan fusson tovább egy másik php fájl?

2016. febr. 29. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:

"../másik _önyvtár_neve/fájl_neve.php"


De pontosan mit szeretnél?

2016. febr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

weboldalamon van egy php fájl ami ürest de az egyik menügomb oda visz ehhez a php fájlhoz ami egy könyvtárban van. egy megírt script-et szeretnék kapni ami visszalép a főkönyvtárba és beirányítani egy másik mappába hogy ott futtathassak egy php fájlt.


remélem jól fogalmaztam mert weboldal szerkesztéshez hülye vagyok de most égetően kéne megoldás.

2016. febr. 29. 09:10
 3/9 anonim ***** válasza:

header("Location: fájl elérési útja")


?

2016. febr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

azt szeretném hogy van a főoldalon egy menü gomb ha arra kattolok beirányít az oldalak nevű könyvtárba és ott futtatja a tárgypiac.php fájlt azt szeretném hogy ez a fájl iránytsa az oldalt pages mappába és futtassa az itemshop.php-t


na csak ki nyögöm talán értelmesen.

2016. febr. 29. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés. Nem egyszerűbb ha inkább ha az include-ot használod?
2016. febr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jó kérdés semmit nem tudok php-ról leírtam mit szeretnék. röviden ha rákattolok itemshop gombra akkor irányítson a fent jelzett php-ra és egyben futtassa is azt de ehhez vissza kell lépjen a főoldalra és egy másik mappába kell belépnie hogy az adott fájl elérhető legyen.


nem tudom értelmesebben leírni csak én elképzeltem valamit kíváncsi vagyok megvalósítható e?

2016. febr. 29. 12:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább rakj be egy feltételt az eredeti oldalra, hogy ha rákattintottál a gombra, akkor


Include("fájlneve");


és akkor le is fut. Ajánlom a google: "24 óra php " könyvet.

2016. febr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az include persze kis i-vel :)
2016. febr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet a válaszokért így sikerült
2016. febr. 29. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!