Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Érdemes Wix.com-on publikálni...

Érdemes Wix.com-on publikálni az írásom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy számos lehetőségem van. A Merengőre nem szeretném feltölteni, mivel már engem, mint írót is zavar, hogy aprók a betűk, túl sötét a háttér és nem szabhatom saját ízlésem szerint a felületet. (Persze ez az oldal nem is ezt a célt szolgálja.)

Imagine is kihúzva.

Szóval maradt a blogger, és a többi..

Amikor viszont megtaláltam a Wix-et, azt hittem álmodom. Könnyű a kezelése,szép és minden, ami számomra fontos.

Már csak az a nagy kérdés, hogy így meg fognak találni az olvasók anélkül, hogy fizetős reklámba mennék bele? Mivel ez nem az oldal nem túl elterjedt a magyarok körében (szerintem).

Köszönöm, ha elolvastad és válaszolsz is! (:



2016. márc. 2. 16:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Mivel ez az oldal..*
2016. márc. 2. 16:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy mennyire ismert a wix.com (amúgy igen, ismerik a magyarok is), inkább az hogy a SEO -ja egy katasztrófa...

Így nem sok esélyed van google -be bekerülni nem hogy első oldalra, de még az első 100 -ba se.

[link]

2016. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Molocsusok válasza:
A SEO-t szintén be lehet állítani (ahogy minden mást is), úgyhogy, ha sokan érdeklődnek az írásaid iránt, szerintem érdemes publikálni a Wix-en! :) Én régóta használom, szívesen adok néhány tippet, ha netán elakadnál! :D
2016. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kicsit elszaladt az idő, és válaszolni sem tudtam, sajnálom, azonban újból előkerült a téma, azaz a wix.

Most azonban nem novellát szeretnék publikálni, inkább amolyan blogféle, "így motiválom magam" oldal lenne.

A wix azért lenne kecsegtető, hiszen a fogd és húz módszert alkalmazva egyszerűen megalkotnám az ideális kinézetet, de hideget-meleget hallottam róla. Ebbe beletartozik a SEO is, és akkor lenne is egy kérdésem. Hogyan lehet beállítani ezt? Illetve, neked van oldalad? És másokra is vonatkozik, hogy kíváncsian várom a tapasztalatokat, akár más lapokkal kapcsolatban is.

2017. jan. 14. 18:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg még a Weeblyre gondoltam.
2017. jan. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!