Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Én egy ingyenes weboldalt...

Én egy ingyenes weboldalt szeretnék létrehozni, ahol lehet kérdést, youtube videót, Facebook oldalról posztokat, fórum, és látogató számláló lenne a legfontosabb. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Hupont/Webnode,Iwk,Freewb már volt.

2016. márc. 4. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel 2 probléma is van:

1: nyelvtanilag (nem helyesírás hanem mondatszerkezet) teljesen értelmetlen a kérdésed, idézem:

"ahol lehet kérdést, youtube videót, Facebook oldalról posztokat, fórum, és látogató számláló lenne a legfontosabb." Most akkor mit lehet ezekkel? Vagy mi van?

2: Nem fogalmaztál meg konkrét kérdést. Mi kell? Webszerkesztésben kell segítség vagy szolgáltató keresésben?


Ha ez utóbbiban ( a leírásod alapján) akkor én a droppages-t javaslom, megbízható, én is ezt használom.

2016. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá.
2016. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ingyen megírod magadnak :-D


Vannak ingyenes tárhelyek, ahol azzal "fizetsz" érte,

hogy reklámjaikat jelenít meg az oldalad.

A weboldalt pedig össze legózod egy kész CMS rendszerből.

(Bár ennek a minden ingyennek a vége nagy kaki lesz)

2016. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ingyen nehezen fogsz kijönni de tudok ajánlani pl.:nagygusztav.hu -t
2016. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen lesz "kaki" ha ért hozzá. Azért javasoltam a droppages-t, mert úgy ingyenes, hogy nincs rajta reklám sem (és semmi más). Az elvárás annyi hogy Dropbox fiókon keresztül használd, tehát kell dropbox a gépeden. Viszont ez szerintem nem egy nagy áldozat, ráadásul még a fájlfeltöltést is lényegesen leegyszerűsíti. (nem kell FTP vagy hasonló)


Az meg, hogy milyen lesz a weboldal, innen csak rajta múlik. Kérdéses, hogy mennyire képes jól megírni és/vagy összeollózni a dolgokat, de az alap már meg van.

2016. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze. HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript.

Megtanulod és írsz magadnak, vagy veszel egyet.

Ez olyan, mintha bemennél a pékhez és "bocsi, tudsz segíteni? Olyan kenyeret szeretnék kérni ingyen, ahol ...".

2017. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!