Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Eoldalos weboldalamba be...

Eoldalos weboldalamba be lehet-e illeszteni egyéni kurzort? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 19:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem kérek lelkiápolást. Mi ez,pszihiátria,vagy hogy is írják??? ÉN CSAK EGY NORMÁLIS EMBERNEK IS ÉRTHETŐ VÁLASZT SZERETNÉK! NEHÉZ EZT FELFOGNI???!!!
2016. márc. 27. 20:44
 12/15 anonim ***** válasza:

"inkább a tanuláshoz van agyam,mint ezekhez a szarokhoz!"


Milyen jó, hogy a CSS is tanulható ;)


Ne várd már el, hogy valaki majd kész megoldást ad, annyit igazán megtehetsz, hogy utánanézel. Nem hinném, hogy itt sokan bohóckodnak még ilyenekkel mint az eoldal.


De egyébként ha nincs időd, akkor felesleges is ilyenekre pazarolni, mivel:

1. a legtöbb embert idegesíti az egyedi kurzor

2. egy eoldalas weblapnak amúgy sincsen értelme

2016. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

1.tudod mit igazad van,minek is egyedi kurzor? Nem a kurzor teszi jóvá a weboldalt(képzeld,erre már rájöttem)

2.mi bajod az eoldallal? Jajj,tudod nincs pénzem fizetős weblapra,12 éves vagyok!!!

2016. márc. 28. 21:21
 14/15 anonim ***** válasza:

Az eoldalt és hasonlókat nem lehet komolyan venni. Vagy te hallottál már olyat például, hogy "Na ma csinálok valami finomat! Meg is nézem a receptet a www.szandikablogjaxoxo2004.eoldal.hu-n!"?


Tanulj HTML-t, CSS-t, esetleg mellé egy kis JavaScriptet és PHP-t, vagy valami tartalomkezelő rendszer (pl. WordPress) használatát.

Vannak ingyenes webtárhelyek is, ahová feltöltheted az ezekkel készített weboldalad, nem kell fizetned érte.

2016. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jó.igazából,bevallom,egy lovas játékról csinálok weboldalt. Szerintem annak elég egy eoldal is. Van néhány erős weboldal róla. Jó,az egyik nem eoldal,sem webnode,hanem rendes weboldal. A másik viszont gportal, és még van néhány webnode és eoldal is. Már majdnem a fele meg van,meg a háttér is nagyon passzol ehez a játékhoz. Nem szeretném újrakezdeni,vagy legalábbis bemásolni nem akarom.
2016. márc. 30. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!