Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webnode VS Blogspot?

Webnode VS Blogspot?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy egyes emberek melyiket tartják jobbnak és, hogy mégis miért előnyösebb az általa kiválasztott.

Tudom, hogy mindenkinek más felel meg, de mivel szeretnék egy blogot készíteni, és a fent említett két készítő között gondolkodom, szeretném mások véleményét is hallani, mielőtt választanék.

Én eddig a Webnode segítségével "gyakoroltam" de a másik is felkeltette az érdeklődésemet, de nem akarok fölöslegesen csalódni...

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 18. 21:06
 1/3 anonim válasza:
Miről akarsz írni?
2016. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Úgy gondolom, hogy a WEBNODE egy sokkal újabb, frissebb és szebb dizájnokkal ellátott weboldal. Sokkal egyszerűbb a kezelése is és a felhasználóbarát is.Én a helyedben a WEBNODEt választanám.
2016. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 9. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!