Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Livescore api használhatához...

Livescore api használhatához kérnék segitséget?

Figyelt kérdés

Üdv.

Létre szeretnék hozni egy wordpress alapú spanyol ligával foglalkozó híroldalt mint pl a madridom.hu és mait tervezek hogy a fejléc alatt legyen egy livescore. Nézelődtem api-kat, ráírtam 2-3 fizetősre a mai nap alkalmával, viszont menet közben találtam egy az ESPN által készitett apit. viszont igazából fogalmam sincs hogy hogy is kéne kigenerálnom a kódot. A programozást sajnos még tanulom és nem igazán menne magamtól.


[link]

Ezen az oldalon lent score and schedules résznél lehet kiválasztani. Valaki tudna ebben segiteni?



2016. máj. 2. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
picit ertelmetlen lett. Szoval arra kernek segitseget h a generalt kodot bele kene agyazni a wordpressbe.
2016. máj. 2. 13:33
 2/5 A kérdező kommentje:

Kozben megkaptam a valaszlevelet:

Thank you very much for your email and your interest in our API.

A custom plan for the spanish league only would cost $10 per month or $100 per year.

Unfortunately we do not have wordpress plugins ready. So you will need to develop one yourself.


na most ezt nem igazan ertem. Livescore apihoz miert kellene wordpress plugin? Ha jol sejtem csak jsonbol meg ajaxbol all a livescore api..a wordpressben pedig van javascript.

2016. máj. 2. 13:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Aj megint elobb kuldom el mint Gondolkodnek. Szoval ez nem az espntol van hanem egy altalam talalt ezzel foglalkozo ceg valaszlevele
2016. máj. 2. 13:40
 4/5 A kérdező kommentje:
ok mint kiderült nem feltétlen kell ehhez se plugin csak egy programozó aki ért hozzá.
2016. máj. 2. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:

"a wordpressben pedig van javascript."

Azért ennek a félmondatnak nem volt túl sok értelme. Két lehetőség van: vagy megtanulod, vagy megfizeted.

2016. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!