Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Dreamweaverben hol lehet...

Dreamweaverben hol lehet megadni azokat kulcsszavakat, ami alapján a google megtalálja az oldalunkat?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy van egy "keyword" menü, oda kell beírni vesszővel elválasztva a szavakat - én ezt megtettem, de a google nem adja ki az oldalamat találatként :(
2010. ápr. 8. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
www.google.hu > keresőoptimalizálás > válogass az írások közül
2010. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Manapság jó helyezést elérni nem könnyű, kulcsszavak megadásával sajnos már nem nagyon leszel beljebb.
2010. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

félreértés van... én nem azt akarom, hogy minél előrébb legyek...

ha csinálok egy oldalt, aminek mondjuk az a címe hogy www.qqqqqqqqqqqqqqqqqq.hu

és a google keresőbe beírom beírom ezt a teljes címet, adja ki, hogy van ilyen oldal...

2010. ápr. 8. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy ez megtörténjen, vagy be kell regisztrálni a google-ban, hogy ilyen oldal is létezik már, vagy valamelyik oldalon reklámozod a honlapodat, linkel, hivatkozással együtt (utóbbit igazából hatásosabbnak tartják, de ha csak be akarsz kerülni a google-ba, elég regisztrálni). A google úgy működik hogy végigpásztáz egy oldalt, és követi a linkjeit, legyen az belső vagy külső link, ha valahol megjelenik a te linket (a te oldaladra) akkor a google oda is eljut, és beindexeli.
2010. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!