Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Domain cím használata saját...

Domain cím használata saját tárhellyel? (XAMPP)

Figyelt kérdés

XAMPP környezettel csináltam egy pofás kis weblapot, és publikáltam is. Sajnos elég vicces, hogy IP címemmel jön be a weblap. Ha veszek hivatalosan domain címet, azt hogyan tudom felhasználni úgy, hogy a hozzá tartozó tárhely, gyakorlatilag a lábam mellett van? Szóval nekem nincs szükségem, egy olyan cégre akitől mindkettőt megtudom venni, mert már van tárhelyem.


Köszönöm a válasz előre nektek!



2016. máj. 9. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Veszel a szolgáltatódtól fix IP -t, és arra állítod a domaint.

Azt azért tudd, hogy net sebességed feltöltése fogja legjobban bekorlátozni.

(Városokban már elég szép 20-30-50Mbps is van, de vidéken még jellemzően maximum 2~3Mbps van felfele)

2016. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja'h és nagy valószínűséggel levelezést sem fogsz tudni róla futtatni.

Szolgáltatók többnyire blokkolják az SMTP kiszolgálókat.

Így pl. a mail() függvény ugrik...

2016. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:
100%

Ha IP-vel megy, akkor domainnel is ugyan ]gy fog menni, csak persze be kell állítani az A rekordokat.

Más kérdés, hogy fix-e az IP vagy sem. Ha nem az, akkor az nem jó.


Évente pár ezres amúgy egy tárhely, ha nem kell valami extra dolog. A villanyszámlád több lenne. Többszöröse.

2016. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!