Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy oldanátok meg?

Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Tapasztalt mezőgazdasági szakember/tengerbiológus/kőfaragó/akármi tanácsadó oldalt szeretne speciális problémákkal rendelkező embereknek.


A problémák azért speciálisak, mert nem fordulnak elő elég sokszor és eléggé összetetten ahhoz, hogy ingyenes oldalakon megoldást lehessen rájuk találni. Tehát ez ilyen helpdesk jellegű dolog.


A verzió: Űrlap, válaszok e-mailben.


B verzió: Regisztrált felhasználók, belső üzenetváltás.


C verzió: ?


2016. máj. 12. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
személyesen / telefonon emelt díjas számon.
2016. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ő egyszemélyben ad tanácsot privátban? Akkor 1 db statikus oldal, rajta az e-mail cím. Esetleg pluszban egy nagy szövegmezővel és levélküldő szkripttel mögötte. Ennél több szerintem fölösleges.


Ő egyszemélyben ad tanácsot, de publikus lesz a kérdés és a válasz? Hasonló, mint az előző, csak adatbázissal és listaoldalakkal megtoldva.


Vagy más is adhat tanácsot, mint GYK-n? Akkor meg egy fórum motor és kész.


Szerintem. :)

2016. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ingyen várod a "speciális problémádra" a tanácsokat.

Míg te pénzért szeretnéd ugyan azt nyújtani? :-D

2016. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csináljunk egy oldalt, amin felteheti ugyanezt a kérdést, pénzért.
2016. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3, 4: Aki elém teszi a konkrét kódot, tehát letesz valamit az asztalra, az fog kapni pénzt. Ahogy akik nekem fizetnek majd, azok is totálisan kézzelfogható produktumot kapnak majd.


Egyébként épp most kaptatok tőlem INGYEN ötletet (ha nem tűntek volna fel még eddig az ilyen oldalak a neten úgy milliószámra:)), nyugodtan nyissatok tanácsadó oldalt/telefonvonalat, ha annyira értetek valamihez, kár, hogy még itt, az ingyenes felületen se sikerült semmi többet virítani kötekedésnél, a jövendő felhasználóitok biztosan díjazzák majd ezt a vásárlóbarát üzleti szellemet. Gondoltam egyébként, hogy kiírom, hogy építő válaszokat várok, de aztán letettem róla, mondván, ebbe a kérdésbe már nem lehet belekötni... Hát gratulálok, nektek sikerült! :D :D :D


Második hozzászólónak köszönöm, hogy belegondolt a problémába, és leírta az ötleteit.

2016. máj. 12. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:

"nyugodtan nyissatok tanácsadó oldalt/telefonvonalat, ha annyira értetek valamihez..."

Nincs türelmem hozzájuk, programozó vagyok, azok akik megtalálnak, nem programozhatóak.

Olyan bąlfąszságokkal találnak meg, hogy pl. facebook -on miért jelent meg a jobb felső sarokba neki "valami bizbąsz". És találjam ki hogy mire gondol, és mi az, és hogy tudom eltüntetni...

2016. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6: Még egy INGYEN tanács. Távelérésben megcsinálhatnád nekik, és akkor látnád, mi az ott a fölső sarokban, és egyből el is tudnád tüntetni...! Na nem hiszem el, hogy én osztom itt az észt a "programozóknak"...
2016. máj. 12. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:

"Távelérésben megcsinálhatnád nekik"

Na'h igen, de pont olyan kategóriákról beszélek akiknek egy teamviever indítása is kihívást jelent. :-D

pl.: múlt héten felhív a település másik feléről egy nő,

hogy "nem tölt be a gólem", ~1 perc volt kideríteni hogy "gólem" alatt a google -ra gondol, az alatt pedig a Google Chrome kezdőlapra.

majd még 5~10 perc volt mire megtudtam vele nézetni a modemet, meg a routert hogy világítanak -e a ledek. (ezt a szót se kellet volna használnom, mert ő lámpákat értette csak, kereste a led felíratott)...

Vége az lett, hogy 3 km -re elkellet mennem, majd kiderült hogy takarított, és a WAN - LAN -t felcserélte.

Ezt végképp nem tudtam volna távsegítségbe megoldani.

bár neki a google (gmail) -> facebook, és Skype -on kívül semmi másra nem kell.

De az informatikai boltba rádumáltak egy i7 -es CPU -s 8GB RAM és R290x VGA -s PC -t. (teljes gép 300 ezer volt)

Közben egy AMD -s APU -s gép is bőven megtette volna. és max 100~120 -ból kijött volna mindennel együtt. (bill, egér, monitor...)

De internet szolgáltató se volt semmi, a nő elmondta mire kell, és majdnem a legdrágább csomagra rábeszélték. (routere nem is bírná)

120/10 -es net: és 12500, de mivel TV -vel együtt kérte így 15 ezer lett 72 (valójában 52, a többi csak ugyan az HD -be) TV csatornával.

2016. máj. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!