Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mitől lesz jó egy vlog (videób...

Mitől lesz jó egy vlog (videóblog)? Hogy lehet népszerűsíteni?

Figyelt kérdés

A napokban elkezdtem egy vlogot, és sajnos még csak a barátaimhoz sikerült eljuttatnom, hogy lehetne egy szélesebb körben is megmutatni?

Másik kérdésem pedig, hogy mitől lesz jó egy ilyen videóblog? Próbálok egyre jobban odafigyelni a vágásra, a zenére, ilyesmire, de még nem mindig sikerül. Tudom tartalom is kell bele de nem minden nap történik velem érdekes dolog amiről videózhatnék. És tudna valaki tippet adni, hogy legyek nyitottabb videózás közben, mivel lehetne legyűrni a gátlásaimat?

Itt a legutóbbi rész linkje, nézzétek meg: https://www.youtube.com/watch?v=VUCiqiXnvfw



2016. jún. 14. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Magyar vloggereket nem nézek, de a külföldiek közül azokat követem, akik tematikus csatornát visznek (zene, sport, játék, könyv, stb), értelmes gondolataik vannak az aktuális témákról, vagy motiváló videókat csinálnak. Egy vadidegen ember hétköznapi élete hidegen hagy (ne vedd magadra, általánosságban beszélek). Magyar vloggerként nagyon nehéz befutni, akik megteszik, azok is ugyanazokat a dögunalmas sémákat ismételgetik (Q&A, XY challenge, stb). Lehet, hogy másra nincs igény- mivel az átlag magyar fiatal nem beszél nyelveket, valószínűleg nem is tudnak róla, hogy léteznek a fenti kategóriák.

Az első lépést már megtetted a gátlásaid leküzdésére azzal, hogy vlogot indítottál.

2016. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!