Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért használtok Dreamweavert?

Miért használtok Dreamweavert?

Figyelt kérdés
Én Notepad++-t használok, és teljes mértékben mindent meg tudok csinálni. Minek a DW?
2010. ápr. 12. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Azért, mert van. Ha nem volna, akkor nem használnám. De van, ezért használom. Jó használni, mert van. S mert van, ezért én bizony használom, teljes mértékben. Bizony, használom, mert jó, ha van.
2010. ápr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

de szar válasz...

"mer van"

Értelmesebbek?

2010. ápr. 13. 01:25
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Figyelj egy kicsit: hülye kérdésre hülye választ szokás adni.
2010. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fura kérdés...Valaki nem ismeri pl. a html nyelvet, és dreamweaverben elég szerkeszteni, nem pedig megírni, begépelni (az más kérdés, hogy közben ronthat a kódon).
2010. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert szerintem az, aki DW-rel dolgozik, az nem tanul meg programozni, mert minden a segge alá van téve. Egyébként elárulom, hogy pl. a MyVip-et Notepad++-szal csinálják.
2010. ápr. 14. 19:36
 6/13 anonim ***** válasza:
én azért használom a dw-t, mert egyszerre lehet látni a nézetet és a html kódot. mer amit legenerál, azt én könyörtelenül egyszerűre átírom.
2010. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Buta a kérdés, és a válaszaid is marhaságok.

Attól, hogy egy html oldalt össze tudsz rakni nem vagy programozó bármelyik hülye megcsinálja.

Attól, hogy valaki DW-t használ nem hülyébb, és nem tanul meg kevésbé programozni mivel akkor is át kell látni, és a fejedben kell összefűzni a weboldal teljes működését.

Te akkora programozó király vagy, hogy neked nem kell DW gratulálok!

De akkor miért nem nyalod el a koszos tányért a mosogatószivacs helyett, vagy miért nem rágod le a füvet a kertben ahelyett, hogy lenyírnád géppel?

A DW a legjobb program arra, hogy weboldalakat alakíts ki, megkönnyíti és meggyorsítja a munkát, ha akkora király vagy hogy mindent beírsz ( php esetén nem nagyon használhatod a grafikus szerkesztőt tehát ott is be kell írnod max segítséget kapsz) tedd azt.


De védelmedben teljesen mindegy mit használsz, ha a végeredmény egy a felhasználók által használható weboldal!

2010. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

A munka minősége nem attól függ, hogy ki mit használ. Van akinek Eclipse, van akinek Netbeans, van akinek Notepad++. :) Mellesleg én személy szerint az e-texteditort favorizálom, ami ha minden igaz a OSX-re készült Textmate windózos mása. A másik ami még nekem bejött, az a PHP Designer 7.

Viszont ha kicsit utánanézel, a DW CS5-be van már bizonyos Open Source rendszerekhez is kódkiegészítő, ami nem utolsó szempont, bár egyik rendszert sem használom. :D


Arculattervezésnél is tökmindegy, hogy valaki Gimp-et vagy Photoshopot vagy bármi mást használ, ha ugyanolyan jól tud vele dolgozni. Pont. :)

2010. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hol mondtam olyat, hogy csak HTML-ben dolgozom?
2010. ápr. 17. 17:22
 10/13 anonim válasza:

Ne törödj velük a bénák használják mi vagyunk a profik a Notepadosok.


Halod gyere a websitomra mondok pár jó tanácsot.

2010. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!