Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Gyakorikérdések - másképp....

Gyakorikérdések - másképp. Megérheti?

Figyelt kérdés
Ha el szeretnék inditani egy weboldalt - szerkezetileg mint amilyen a gyakorikérdések is - kb. mire lenne szukségem? Megveszem a domaint, eddig oké. De, mennyi tàrhelyre van szukség? Egy ilyen forgalmu oldalhoz, mint ez is. Hogyan novelhetem a forgalmàt? Mennyi ido, amig felfejlodik? Mennyit fizetnek az ilyen oldalakon megjeleno reklàmok? Megéri egyàltalàn foglalkozni az otlettel? NEM konkurrens weboldalrol lenne szo. Koszi a hozzàérto vàlaszokat!

2016. júl. 5. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és.. Mennyit fizetnél a segítségekért?
2016. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak tàjékoztato jellegu vàlaszokat vàrok. De, ha fizetéshez kotott, akkor szivesen làtlak nàlam egyhetes nyaralàsra, hegyvidéken. A csodàlatos Tundérkertben. Ha tudod, hol van. ;)
2016. júl. 5. 19:38
 3/14 A kérdező kommentje:
De most komolyan. Ennyire a pénzrol szol ez is? Nem szakmai titkokat vàrtam.
2016. júl. 5. 20:11
 4/14 anonim ***** válasza:

Én szívesen segítek benne...

Ha fizeted a tárhelyet meg a domaint, és 60-40 arányban osztozunk a javamra. :P

2016. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"De most komolyan. Ennyire a pénzrol szol ez is? Nem szakmai titkokat vàrtam."


#1 vagyok. Hát igen, de ez sajnos ilyen. A jó kivitelezés mindig pénzt hoz, senkinek nem érdeke segíteni ingyen, mivel idővel konkurens lesz(het).

2016. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitokészséget. Majd megoldom màsképp.
2016. júl. 6. 15:44
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem, ha ilyen kérdés neked nem tiszta akkor neki se álj!
2016. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

*àllj

Miért, 7-es? Te ugy jottél a vilàgra, hogy mindent tudtàl? Nem vagyok szàmitogépes zseni, van viszont egy (szerintem) jo otletem. Akkor ne jàrjak utàna, mert azt tanàcsolod? A te hozzààllàsoddal még a fàn majszolnànk a banànt...

2016. júl. 6. 19:01
 9/14 anonim ***** válasza:
*konkurens ;-)
2016. júl. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én elég sok "copy" oldalt láttam. Nem jött be nekik. Legalább 10 másolat van. Van ami már meg is szűnt. Keress rá hogy gyakori kérdés szerű oldal és találsz majd kérdést itt is amiben vannak vagy voltak linkek. Több már nem is él, mert felesleges volt. Csak mondom. Amúgy ha gondolod írj privit nekem, mert én is folyton ötletelgetek, hogy mit kéne. Hátha jól kijönnénk és együtt indítanánk vmit:) Én is körbe jártam ezt a témát azért vágom, hogy van vagy 10 ellenfele... Vhol talán még meg is van a fáj amibe legyűjtöttem az oldalakat.
2016. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!