Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol találok abszolút kezdőknek...

Hol találok abszolút kezdőknek ajánlott HTML és CSS-t oktató oldalakat?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmire gondoltam: CSS és HTML analfabétáknak, fakezűeknek, nehéz felfogásúaknak, és abszolút kezdőknek.


Többször nekifutottam a témának és vagy tényleg nehéz a felfogásom, vagy tele van a web használhatatlanabbnál használhatatlanabb leírásokkal. Nekem olyan kell, ami _tényleg_ az alapoktól kezdi. Mi az a nyitó és záró tag, mi a szerepe, hogy épül fel egy HTML oldal, hogy hivatkozunk stíluslapra és egyáltalán mit jelent a hivatkozás, ha már itt tartunk.


Olyan, ami lépésről-lépésre tanít, amivel sikerélményem is lehet. Sry, de amikor én voltam iskolás, még nem tanultunk ilyesmit. Sőt, informatika sem volt. De szeretném megtanulni, legalábbis félkontár szinten. Minden hasznos linket köszönettel fogadok. De a legtöbb, amit találtam, egyből belecsap a lecsóba, és nem tudja úgy elmagyarázni, hogy megértsem. Kezdem azt hinni, hogy bennem van a hiba, pedig sok dolgot tanulok egyszerre, és általában nem nehéz a felfogásom.


Azt se bánom, ha valaki a saját oldalát népszerűsíti, ha használhatónak találom, én is népszerűsíteni fogom. Ígérem.


2010. ápr. 15. 04:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elhamarkodott posztért, de kimaradt. Magyar nyelvű lenne az ideális, mert tapasztalataim szerint még így is nehezen érthető. Köszönöm.
2010. ápr. 15. 04:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Html-alapok

[link]


[link]

2010. ápr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az elsőt már ismertem, a másodikat még nem.
2010. ápr. 15. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
www.nagygusztav.hu és ott webes jegyzet, szerintem ez a legjobban érthető magyar jegyzet a témában
2010. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

esetleg videó?

www.oktatovideok.hu

Találsz html-t és css -t is talán még olcsóban mint egy könyv. legalábbis most, régebben jóval drágább volt.

Viszont minőségi anyag, teljesen kezdőknek szájbarágósan.

Nem csak olvasod látod is azonnal mi az amiről "beszél" és hogyan csinálja.

2010. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagy-nagy THX mindenkinek! Azt hiszem, ezekkel elbíbelődök egy darabig.
2010. ápr. 15. 23:48
 7/7 anonim válasza:
Lynda.com
2010. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!