Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnám megcsinálni,...

Hogyan tudnám megcsinálni, hogy a honlapomon lévő szöveges dolgokat ne tudják kijelölni és kimásolni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

jobb click tiltás

[link]

2010. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
A Ctrl c és Ctrl v ellen semmit nem ér! Bár az userek többsége azt sem tudja mi ez. Szerintem......
2010. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Sehogy...

...ami felkerül a netre azt le is lehet szedni.


Esetleg megnehezítheted ha szöveget flashbe beágyazva rakod fel.

pl.: [link]

2010. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már én is tapasztaltam, hogy meg lehet ilyet csinálni, hogy nem lehet kimásolni. Az első válaszolónak: és ezt pontosan hova is kell beírni, vagy bemásolni?


Köszönöm a válaszokat, még írhattok!

2010. ápr. 17. 20:48
 5/13 anonim ***** válasza:

A javascriptes tiltások semmit nem érnek, böngészőben ki lehet kapcsolni (tiltani ) lehet a javascripteket. És akkor úgy jelenik meg a oldal mintha nem is lenne ott az a script.


Csak a mezei júzereket lehet ezzel kivédeni.

Aki kicsit is akarja az ha másnem hát feltesz itt egy kérdést, hogy hogyan tudná az xy oldalról lemetneni a szöveg és garantált, hogy megkapja a választ,.


egyedül flashben írt oldalról nem lehet szöveget másolni, de az már bonyolultabb dolog mint sima html.

2010. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem. Azért kösz a segítséget.
2010. ápr. 17. 22:26
 7/13 anonim ***** válasza:
flashre meg ott a decompiler ha valaki nagyon akarja...
2010. ápr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A flash erre nem rossz ötlet, de azt is szem előtt kell tartani, hogy a keresőmotorok sem fogják látni a szöveget és ezért megoptimalizálni sem lehet majd az oldalt. Ha meg nem találják meg, akkor minek? Van egy ismerősöm, akinek egyáltalán nincs megoptimalizálva a lapja, kb 4 éves lap és ha beütöd a google-ba az url címét, még akkor sem dobja ki az első 1000 találatba. Szóval ez fontos.
2010. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek a többivel, vannak azért bizonyos Scriptek amik az egyszerű emberek ellen jó

De csak annyi, aki kicsit is lopni akar megteheti


Viszont az utolsó hozzászollonak

Lehet optimalizálni egy flash honlapot ;)

[link]


íme

a google be beirod hogy kutyaszálló és harmadik helyre kidobja a hivatalos magyar honlapját a filmnek.

És csak ezután van a Filmkatalogus-é is.

2010. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előttem írónak. Én voltam az előtted.

Hát leesett az állam... Én még ilyet nem láttam. Tudsz is erről valami konkrétat, vagy csak véletlen rátaláltál? Mármint a flash oldal optimalizálásáról.

2010. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!