Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék wordpressen saját...

@lm@ kérdése:

Szeretnék wordpressen saját oldalt csinálni, de a weboldalamon ezt a hibaüzenetet adja ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Átmásoltam minden szükséges fájlt az adattárhelyre,de amikor rákattintok a webcímemre,ezt a két hibaüzenetet adja be:


Warning: require_once(/home/a4420258/public_html/wp-includes/wp-load.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/a4420258/public_html/wp-load.php on line 49


Illetve:


Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/a4420258/public_html/wp-includes/wp-load.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/a4420258/public_html/wp-load.php on line 49


Ilyenkor mit kell csinálni?



2016. aug. 13. 05:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hiányos a feltöltés, pótold a hiányzó fjl(oka)t.
2016. aug. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt értettem,de átnéztem,és semmi sem hiányzik.Akkor ilyenkor mi van?
2016. aug. 13. 11:38
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg nem a HTML-ben kell vmit csinálni?Mert ugye azt írja,hogy ,,on line 49".
2016. aug. 13. 11:42
 4/10 anonim ***** válasza:
ne másold, hanem telepísd
2016. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Törölj le mindent a tárhelyről, esetleg a wp-content mappa maradhat, de ha még nem tettél bele semmi újat akkor mehet az is a levesbe, aztán másold fel ismét mindent és figyelj az esetleges hibaüzenetekre. Ha minden oké, akkor írd be az elérési címet, akkor bejön a telepítés azt végig viszed utána működnie kéne. Ha mégis ugyanezt adja vissza akkor ellenőrizni kell a hibás fájl hibás sorát, hogy az esetleg mire hivatkozik az meg van-e, és a többi...
2016. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy te is azzal a problémával állsz szembe amivel egyszer én. Valamiért hibásak a wp-s fájlok és nem nagyon töltenek be, ftp-n nem tudod megnyitni őket.

Nem tudom, hogy ez miért oldotta meg, de nekem az oldotta meg, hogy egy wp fájl-t átneveztem valami randomra, feltöltöd és utána próbáld meg újra feltölteni a wordpress fájljait. Nekem ez oldotta meg, de a mai napig nem tudom hogy ez mitől, hogy vagy miért volt.

2016. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. aug. 14. 01:04
 8/10 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam mindent,amit mondtatok,de mindig valamilyen fájlal gondja van.

Viszont azt is kipróbáltam,hogy azokat a fájlokat,amik a wordpress-4.5.3-hu_HU nevű mappában voltak,viszont nem voltak azon belül külön mappába,azokat egy új mappába tömörítettem,és úgy töltöttem fel(a többi mappát is tömörítve töltöttem fel),de akkor nem hiabüzenetet dob ki,hanem azt,hogy felül ki van írva,hogy ,,Index of/",és alatta ott voltak a tömörített mappák nevei,de azon kívül semmi.

2016. aug. 14. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Azok a fájlok nem véletlenül vannak a gyökérben, azoknak a szerveren is ott kell lenni.

Próbálj meg egy eggyel korábbi verziót feltenni és majd utólag frissíteni az újra.

2016. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fájlok hozzáférési joga jól van beállítva?
2016. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!