Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van olyan weboldal ami ingyen...

Mr.Waid kérdése:

Van olyan weboldal ami ingyen ad egy olyan online tárhelyet, ahová feltölthetem a már megírt weboldalamat? Domain vásárlással.

Figyelt kérdés
Írtam egy több oldalas weboldalt VisualStudioban és nemtudom, hogy hogyan kell felrakni netre. Ha domaint regisztrálok, akkor az alapvetően ad tárhelyet, ahová feltölthetem a weboldalamat? Vagy van külön egy olyan webhosting ahová inygen feltudom tolteni a weboldalam és külön vehetek domaint hozzá? Kérem válaszoljanak!

2016. júl. 29. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

tk domain ingyenes


attól hogy regisztrálsz egy domain még nincs tárhelyed.

Az külön szolgáltatás, esetleg külön cégnél.


Keress free hosting-ra vagy próbáld ki a magyar webnode-ot.


Ott is vehetsz domain nevet.

2016. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van olyan szolgáltató akinél ha regisztrálsz domain nevet, akkor kapsz hozzá egy nagyon pici kis tárhelyet.

Pl.:

[link]

[link]


Ha nagyobb kell akkor keress valami tárhelyet.

Kereshetsz ingyeneset, de ha azt akarod, hogy az oldalad stabil is legyen, akkor vegyél egy tárhelyet valamelyik szolgáltatótól. Néhány szolgáltatónál már pár ezer forint-ért vehetsz 1 évre tárhelyet.

2016. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már a webnode, iwk, weebly, hupont stb webhostingokat de ott egy weboldal készítő dolog van. Tetszik, gyors és nagyon egyszerü, de sok benne a sajátmaguk reklámozásaés drágák a szolgáltatásaik. Nekem egy olyan weboldal hosting kell ami min. 100MB tárhelyet biztosít és egy domaint. Egy html felulettel ahová beilleszthetem az eddigi megírt dolgaim. Egyébként még dolgoztam a webnode val mert az nagyon megtetszett, de a csomagjaik borzasztóak... Pár funkciót szeretnék csak de ha kell azegész csomagot meg kell venni és az 30 -40k forint/év.
2016. júl. 29. 20:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Segítettek :)
2016. júl. 29. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Mind olyan tárhelyszolgáltatók ahol nem weblap szerkesztő van, hanem te tudod feltölteni a saját fájljaidat, tehát az eddig megírt oldaladat. Viszont azok fizetősek, ha az is jó, hogy nem megbízható, stabil, és tele van korlátokkal akkor itt van néhány ilyen ingyenes, ahová szintén fel tudod tölteni az oldaladat:


[link] <-- van ingyenes csomag is

[link] <-- ha itt regisztrálsz domain nevet kapsz egy 50 megás kis tárhelyet (ez azért valamivel stabilabb.)

[link] <-- ha itt regisztrálsz domain nevet kapsz egy 50 megás kis tárhelyet (ez azért valamivel stabilabb.)

[link] <-- rakás szar de ingyenes

[link]


Sok sikert :)

2016. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajotok van a hostingerrel. Már több mint egy éve használom, de még csak egyetlen apróbb hiba volt vele.
2016. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 akkor te nagyon szerencsés vagy. Én csak 1 kicsit szerettem volna használni, egy megviccelés céljából, de még arra is alkalmatlan, annyira túlterheltek a szerverei.
2016. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!