Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ismer valaki ilyen jQuery...

Ismer valaki ilyen jQuery Slider-t?

Figyelt kérdés

Egy olyan slider-re lenne szükségem, hogy képeket csúsztat, rajta lehessen szöveg(lehet a képekre söveget írni), a két oldalt(bal,jobb) legyen nyíl(bal->hátra,jobb->előre),függőlegesen a közepén,vízszintesen az alján legyenek kis körök annyi ahány kép van, amelyik képen van az kap valami animációt pl: border 5px,order color red, ha rákantintasz pl: az 5.-re akkor az 5. képed dobja be.

Valami ilyesmi: [link]

A válaszokat köszi előre is.



2016. aug. 16. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

"carousel"-re érdemes keresni, tonnányi van.


Én az OwlCarousel-t csípem, működik touch screen-en is, de nincs 2 oldal nyilacskája.


Ellenben az első találat ez, ennek mindene van:

[link]

2016. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Ezt az oldalt pont most találtam meg szóval minden jól alakul :D

2016. aug. 16. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Régebben swipert használtam elég sok hasznos funkciója van de lehet, hogy kicsit túlzás erre a feladatra. Owl -al is tudsz két kis nyilacskát csinálni.

[link]

nav: true és css -el két kis png képpel vagy esetleg < és > karakterekkel

2016. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!