Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van ilyen weboldal készítő?

Van ilyen weboldal készítő?

Figyelt kérdés

Egy olyan oldalra gondoltam mint például a wix.com ahol csak össze dobod az oldalt nem programozásból áll.

Nem vagyok lusta meg ilyesmi és van is egy kevés programozási tudásom de egy nagy és egy dizájnos oldalt már nem tudnék össze dibni vele.

(PHP, HTML ÉS CSS valamint egy kevés JavaScript ismeretem van.)

Próbálkoztam WordPressel valamint Joomlaval is habár az utóbbit csak teszteltem, a WordPresst pedig sokáig használtam is.


Ha netán pénzes az sem baj csak ne legyen túl drága, legyen olyan kb mint a wix nél egy prémium ami kb 2000Ft.


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 30. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha van egy kis programozási tudásod mint ahogy írtad akkor azt javaslom, hogy tölts le egy neked tetsző template-et és írd át olyanra amilyenre szeretnéd. Itt van egy példa: [link] mielőttt letöltenéd ki is tudod próbálni. Ezekben álltalában nagyon jó CSS és Javascript design-ok vannak csak a szöveget kell átírnod arra amit te szeretnél. Ha az az oldal nem tetszik amit átküldtem akkor a google-ben rengeteg hasonló oldalt is találhatsz [link] ezek álltalában ingyenesek de vannak fizetősek is(bár szerintem az ingyenesek is nagyon jók). Remélem segítettem :)
2016. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket ! :)
2016. szept. 4. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a wix.com-ot nézegetem, mert nem tudok programozni sajnos.

Tudnál mondani róla véleményt, hogy megéri-e az ingyenes verzió, vagy érdemesebb akkor már a fizetős? ( közben is lehet váltani gondolom majd) Úgy összességében jó lehet?

2016. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia !

Irok privatban .

2016. okt. 15. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!