Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik webhosting a jó?

Melyik webhosting a jó?

Figyelt kérdés

Csináltam egy kisebb cégnek egy html weboldalt, css-el, javascript-el, és az lenne a kérdésem, hogy melyik webhosting-on tudom publikálni, ami nem drága, de azért jó?

Esetleg valaki letudná írni, hogy hogy is működik ez a dolog?



2016. aug. 30. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:

tárhelyszolgáltatót keresel?

itt ajánlottak többet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..

2016. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"...valaki letudná írni, hogy hogy is működik ez a dolog?"

Érdekelne hogy az alap infrastruktúra ismerete nélkül,

hogy tudtál csinálni egy kisebb céges weboldalt!?

(Bár van egy megérzésem, és még lessz gondod pl. a files:/// elérések miatt)

2016. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem, hogy hogyan működik a webhosting..

Pl havidíj/éves díj a jobb

2016. aug. 30. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Éves mindig jobb, azaz éves szinten olcsóbbra jön ki mint a havidíjas szolgáltatások.

Nincs igazán mit magyarázni rajta, hogy hogy megy...

Van egy szerver, aminek erőfforássain osztozól másik X ezer weboldalal.

Így nem kell havi tízezreket költeni szerver hostingra, meg rendszer gazdára, és nem kell megvenni százezerekért egy szervert.

2016. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A cél csak a hosting, csak az lenne a kérdés, hogy melyik webhosting a jó?

Tudom van rengeteg, de tud valaki tapasztalat szerint mondani egyet, ami megbízható?

2016. aug. 30. 22:42
 6/9 Drone007 ***** válasza:

A legolcsóbb szerintem az ininet.hu (nem az ingyenes szolgáltatásukra gondolok, mert az vacak). Ők elég megbízhatóak, és kisebb igényeket is ki tudnak szolgálni nagyon olcsón. (Tapasztalat: kicsit merevek)


Ha egy kicsit jobban számít a support, és nagyobb távlatokban gondolkodsz, akkor tarhely.eu Ők kicsit drágábbak, de nagyon jó szolgáltatást nyújtanak.

2016. aug. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%

Én a Hostingert tudom ajánlani. Több oldalam is fent van, több szolgáltatót is kipróbáltam az elmúlt években, ők váltak be a legjobban.


[link]


Van ingyenes és fizetős változata. Kisebb oldalaknak az ingyenes is tökéletes, ráadásul reklámmentes. Mindent magad be tudsz állítani a PHP verziótól kezdve akármit.

2016. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tulajdonképpen sok kép lesz benne, szinte egy egész galéria és elég nagyok a fájlok, a hely is fog kelleni.

2016. aug. 31. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:
tarhely.eu nak van olyan tárhelye, ahol SSD és DDR4 memória van, nagyon-nagyon gyors. Lehet, máshol is találsz ilyet, de ha gyors, jó minőségű tárhely kell neked, ezt ajánlom
2016. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!