Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért csesződnek el a böngésző...

Miért csesződnek el a böngészőim folyton?

Figyelt kérdés

Csinálok egy jquery kódot, aminek elvileg működnie kellene, nagyon egyszerű dolgok. Nem működik az Istenért sem. Megnézem a másik böngészőben, a harmadikban, tökéletesen fut. Frissítem az előző böngészőt, letörlöm, újrarakom nem megy. Megnézem ugyanazzal a fajta böngészővel másik gépen, tökéletesen szuperál. Eltelik egy nap, a böngésző a gépemen megjavul, hirtelen fut rajta a kód. Utána dolgozom, megint nem megy egy tök egyszerű kód. Megnézem a másik böngészővel, fut. Megnézem másik gépen, annyi böngészővel, amennyivel lehet, fut, és kezdődik minden elölről újratelepítéssel stb...


Csináltam animate-tel jquery-ben egy "a weboldal cookie-kat használ" feliratot, nyilván fixed position-nel, meg meg 0 bottommal. Erre a chrome a már feltöltött css kódot úgy jelenítette meg, hogy alul a footer felett egy sávban egy fehér csík, azon még csak a text-align:center se látszik, a felirat bal oldalon. Fél órát szenvedtem vele, megnéztem firefoxon, jól ment. Újratelepítettem a chrome-ot, semmi. Másnap, újratelepítés nélkül tökéletesen futott chrome-on.

Most egy modal picture-rel van ugyanez, csak a firefox esetében. Firefoxon nem akarja értelmezni, chrome-on működik. A gyorsítótárat kitöröltem minden esetben, nem az volt a gond, hogy egy régi verziót jegyzett meg a böngésző.


Nektek volt már hasonló?



#böngésző #böngésző bug
2016. okt. 4. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Cache.
2016. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiegek nélkül tesztelsz? Kínos lenne, ha épp egy adblock fogná a cuccod.
2016. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Cache.

Írtam, hogy nem.

2016. okt. 4. 16:24
 4/5 A kérdező kommentje:

"Kiegek nélkül tesztelsz? Kínos lenne, ha épp egy adblock fogná a cuccod."

Lehet, hogy elfelejtem kikapcsolni... Erre figyelni fogok. Remélem ez, mert ha nem, akkor lövésem sincs.

2016. okt. 4. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Adblock vagy hasonlóra tippelnék én is.

Sajna néha kellemetlenséget okoz... :-(

2016. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!