Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpressben készült honlapoko...

Wordpressben készült honlapokon mindig szerepel, hogy wp-ben készült?

Figyelt kérdés

Pl. az oldal alján szoktam látni ilyen szöveget, mint "Proudly powered by WordPress".

Ezt el is lehet rejteni?


2016. nov. 6. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

El lehet rejteni, bár nem illik.

De szerkezetéből kifolyólag, 2 kattintással megállapítható hogy WP.

2016. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alex Fly ***** válasza:
100%
Természetesen a feliratot egy kattintással el lehet rejteni. De minek? Ha egyszer azt használom, mert nekem tökéletesen megfeleln akkor ennyi reklámot megérdemelnek a fejlesztők, amiért egy ilyen profi rendszert teljesen szabadon, térítésmentesen a rendelkezésemre bocsátottak.
2016. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akik abból élnek, hogy wp alapú honlapokat készítenek a saját megrendelőiknek, azok ezek szerint nem szokták elrejteni?


Vagy pl megbeszélik a megrendelővel előre, hogy ha wp alapú, akkor olcsóbb és rajta van ez a felirat, ha meg nem wp alapú úgy drágább, mert azt maga fejlesztette? De ha könnyen eltávolítható, akkor miért fejlesztene sajátot?

2016. nov. 7. 06:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Elrejteni?

Egekbe magasztalják a WordPress minden előnyeit, meg hogy milyen jól "olcsón" megtudják csinálni vele a weboldalát.

Olcsón, mert nem kell milliókat fizetnie, ugyan annak a lefejlesztésére csak 200~300 ezret.

2016. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mióta létezik a wordpress azóta gomba mód szaporodnak a shufni webmesterek is. "Tesó 100 ezerért csinálok neked portfóliós weboldalt király lesz" :D Hígul már ez a szakma is
2016. nov. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: Na'h igen, aztán mikor egyszer úgy gondolja, hogy majd abból akar megélni, és esetleg bedumálja magát egy céghez, ott derül ki, hogy semmihez se ért.

Most is van nálunk egy ilyen, de sima HTML elemekkel is már gondba van, nem tudom honnan szalajtja ezeket, de csak az én időmet is rabolják.

1 órás melóval szenved már 1 hete, és a végén tuti nekem kell majd kijavítani. :-(

2016. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A legjobb, amikor komoly cégek kérnek kifejezetten wordpress alapú oldalt. Aztán természetesen felbérelnek egy informatiakai biztonsággal foglalkozó céget és megkérik, hogy nézzék meg, mennyire biztonságos az oldal. Azok miután megtudják, hogy wp, jó hangosan felnevetnek és dörzsölik a kezüket, hogy mennyi milliót fognak legombolni tisztelt ügyfelükről 0 munkával.


És a végén az összes rohadt bugját és leakjét a wp-nek nekem kell betömködni. Természetesen mivel napra készen kell lennie a pluginoknak ezt kb. havonta egyszer végig kell zongorázni, mert információ mindig szivárog valahonnan.


Végül is arra jó volt a wp-t megismerni, hogy mellette mélyebben betekintést nyertem a "cracker" világba mint egy átlag programozó. Így tanultam is sokat, de annak fényében, hogy a fél wp-t újra kell kódolni és patchek százait gyártani hozzá, nem túl vicces.

2016. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én amúgy az esetek legnagyobb részében nem látom, hogy valahol a honlapon fel lenne bármilyen formában tüntetve, hogy wp.
2017. febr. 24. 19:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, a GNU licence szerint csinálhatsz vele amit akarsz. Szerkesztheted ahogy akarod.


És 2-tes üzenem hogy "Hide My WP" plugin úgy eltüntet mindent, még a mappákat is átírja a .htaccess-ben hogy soha a büdös életben nem jön rá hogy az egy Wordpress oldal.

2017. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!