Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi alapján választunk PHP...

Mi alapján választunk PHP keretrendszert?

Figyelt kérdés
Mi alapján választanak a webprogramozók php keretrendszert? Azokból is az a fajta, aki persze nem sajáttal dolgozik, hanem már létezővel.

2016. nov. 10. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismeretség, biztonság, bővíthetőség, testre szabhatóság, elérhető pluginok, hírnék... stb
2016. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És személyes preferencia... ne tegyünk úgy, mintha a többség nem azért választaná egyiket másikat mert "ezt szoktam meg" :D
2016. nov. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Drone007 ***** válasza:
42%

Eszközt mindig a feladathoz választunk. Ahol elég egy Slim, ott nem erőltetem a Laravelt. Az esetek 90%-ban a feladat nem igényel bonyolult keretrendszert. Célszerű bontani a feladatokat bonyolultság vagy igények szempontjából, és aszerint használni frameworkot.

Én általában sajátot használok (esetleg Slim-et), de nagyobb projektekhez, ahol számít, hogy milyen gyorsan készül el a produktum, és a jövőben adaptálhatónak vagy alakíthatónak kell lennie, ott Laravelt használok.

2016. nov. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Sok minden közre játszik. Az egyik, amit írtak, hogy ágyúval verébre nem lövünk, tehát egy egyszerű projekthez, amit várhatóan bővíteni sem kell majd, fölösleges egy robosztus framework, elég egy egyszerűbb.

De bejátszik az is, hogy ki melyiket ismeri, hiszen ha már ismersz 2-3 keretrendszert, akkor nemigen szeretnél egy újabbat megtanulni csak egy projekt kedvéért.

Én speciel a Laravel-t szoktam használni, mert nagyon gyorsan lehet benne fejleszteni, remek a dokumentációja és egyre jobban tör fölfelé.

2016. nov. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!