Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » HTML Notepad szerkesztéssel,...

HTML Notepad szerkesztéssel, Az a kérdés hogy ez lehetséges-e? Azt szeretném meg csinálni hogy amikor rá húzom az egeret egy legördülő menüben lévő elemre, információ jelenjen meg róla, esetleg, kép is.

Figyelt kérdés

meg még annyi, hogy azon az oldalon belül, ki akarok valamit íratni az adott elemről, Képekkel együtt, és hogy ezt hogyan kell meg csinálni, előre is köszönöm az értelmes válaszokat, még egyszer: NEM Webprogramozás.

De ha valaki esetleg küld egy könyvet(pdf-et) ami jó, és könnyen tanulható, szívesen belevágok abba is.



2016. nov. 22. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Leírhatád értehőbben is de talán vmi CSS designra gondolsz.

De sztem előbb HTML és Javascriptet tanuld meg mert azok is kelleni fognak, sololearn-online(/android app), ingyenes és én meg tudtam tanulni bár a leírást nem mindnehol értettem

2016. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát ha van egy lenyitó füles menü, elemei:a,b,c

ha ráviszem az egérmutatót például az 'a' elemere akkor jelenítsen meg egy képet mondjuk egy Rózsáról, és írjon ki 'd' szöveget.

2016. nov. 22. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó, de hol jelenítse meg? Ha a menü háttere változik ráhúzásra, elég a CSS. Ha az oldalon valahol máshol jelenjen meg egy rózsa meg a szöveg, kéne a JS.

Könyv helyett a w3schools oldala nem jó? Tényleg minden egy helyen készen itt van.

2016. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

az Abilities-re ráhúzva, ilyesmit szeretnék csinálni.

2016. nov. 22. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb CSS: [link]

Vagy jQuery -vel: [link]

2016. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!