Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » MySql PhP regisztráció?

MySql PhP regisztráció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy phpmyadminom ami bérelve van egy hostingtól (játékhosting, csak ad hozzá mysql-t is)

Szóval ha feltöltöm ftpre a php fájlokat, akkor a regisztrációt nem adja hozzá a Mysql-hez, viszont ha XAMPP on keresztül csinálom, akkor hozzá adja a Mysql-hez ez milyen bug? Vagy micsoda ?

Forráskód: [link]


Természetesen a mysql adatok ki vannak töltve, csak a képnél kitöröltem.

Nem vagyok benne nagyon profi, ezért kérném a segítségetek, köszönöm szépen.



2016. dec. 2. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Debuggold.

A password = password sorból úgy sejtem te vagy az md5 hash random jelszós csávó.

2016. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy kellene debuggolnom ?
2016. dec. 2. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy kiíratod mi a hiba.
2016. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy kellene kiíratnom ?
2016. dec. 2. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:

:D Látom te is szereted az informatikát.

Minden jó válaszra egy újabb kérdés merül fel. :)


"Debug"-olás annyit tesz, hogy olyan "módban" futtatod a programot, ami követi az eseményeket. Értem ezalatt, hogy meglehet állítani a program futását megadott pontoknál és megnézni az egyes változók értékét. Ezt IDE-k támogatják.

IDE - [link]


PHP esetén is van mód erre. 2 módja:

- Egyik erre kitalált függvény használata: var_dump($xy);

[link]

[link]

[link]


- Másik egy PHP alá külön telepítése szükséges:

[link]

[link] <-- ez a NetBeans példáját hozza. Személy szerint nem probáltam ki, de szerintem létezik más IDE-khez is.


- Van még1 de ez nem nagyon ide tartozik: log-olás. Azaz loggolod az eseményeket. Ez annyit tesz, hogy bizonyos adatokat/történéseket rögzítesz. Ideiglenesen console-ra ha olyan a környezet, és/vagy fájlba. Loggolást úgy oldod meg ahogy neked tetszik, nincs rá hivatalos követelmény. A lényeg, hogy egyértelmű legyen. Pl.:

[Ekkor] [Ez a változó] [Ilyen értéket vett fel] vagy lehet bármilyen üzenet.

2016. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a linket kifelejtettem. :)

2016. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az hol van,hogy egyáltalán van mysql kapcsolat, mert az,hogy localhoston megy,az nem jelenti,hogy ott is menni fog..?


plusz lehet ilyesmit :

[link]


csak logba ne akarj írni,ha nincs jogosultságod..,de megjelníteni lehet hibákat így.

2016. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

csatlakozás ellenőrzés..

2016. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!