Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan lebegő felfele mutató...

Olyan lebegő felfele mutató nyilat (gomb) hogy lehet készíteni weboldalra, ami a laptetejére viszi a képet?

Figyelt kérdés
Leírnátok a kódot, vagy pedig infót hozzá... megköszönném :)

2016. dec. 11. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Seriously...?



[link]

2016. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem így sajna kínai :(
2016. dec. 11. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Akkor hagyd a fenébe csinálj mást..
2016. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Drone007 ***** válasza:

Egy egyszerű megoldás:

[link]

2016. dec. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Az egy dolog, hogy nem erted en meg olyan bal*asz vagyok, hogy a kerdesedet nem ertem. Szoval a user legorget a lap aljara mondjuk 10.000 km oldalad van ezert, hogy ne kelljen felfele gorgetni a lap aljara el akarsz helyezni egy gombot ami rogton feldob az oldal tetejere ??? Irj ha jol mondom =))

Itt van a kod:


<a href="#">Ugras a lap tetejere</a>

2016. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1000 éves módon: [link]
2016. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6. Nem kotekedni akarok nem vagyok valami nagy css mester, de nem eleg csak igy irni <div id="onTop"> </div> ?


<div class="page" id="onTop"></div> Ezt a valtozatot eleg sokszor lattam de nem ertem, hogy miert kell id es class is :(. Elore is koszonom szepen a valaszod.

2016. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Drone007 ***** válasza:

#7 valójában nem kéne, de Tibor kódja a horgonylinkre épül. Ennek az a lényege, hogy egy ID azonosítót céloz meg, és a TOP gomb arra az elemre (az elem tetejéhez) ugrik, amelynek az azonosítóját a href értékben # után megadjuk. Az oldal (page) beállításait megadhatta volna Tibor az onTop azonosítóra hivatkozva is, nem a page classra hivatkozva, az eredmény ugyanaz.


Nem javaslom ezt a megoldást, mert módosítja a weboldal címsorát. Horgonylinkeket használni nagyon elavult manapság. Ennek ellenére, persze nyilván működik.

2016. dec. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Ohh, így már értem. Köszönöm szépen a válaszod!.
2016. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!