Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblap készítőt keresek, ti...

Messier 64 kérdése:

Weblap készítőt keresek, ti tudtok olyat akivel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Nos úgy néz ki én találtam egy Pistikét. Azt mondták Ő egy öreg róka a szakmában, de én mostanra úgy gondolom, hogy csak egy dinoszaurusz. Egy ideig még elfogadtam, hogy azt úgy nem lehet megcsinálni, de mostanra rájöttem ez azt jelenti én nem tudom megcsinálni. Így elváltak utjaink. Vitte a pénzem, egy részét és az időm. Arra azért jó volt, hogy pontosítsam mit is akarok. Szóval szeretnék végre valakit, aki csinálna nekem, egy működő weblapot.

2017. jan. 14. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem miért itt keresed.
2017. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyne tudnék, de mi az a "telefonosaplikáció" címke?
2017. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Vannak kisebb korlátok amit webes környezetben, nem vagy körülményesen lehet megcsinálni,

de tapasztalataim szerint, bő 90% -ban nem technológia akadály szokott a fő probléma lenni,

hanem nagyobbat álmodnak, mint amire tőkéjük van. :-D

pl. Kerestek olyannal, hogy egy online Live Licitálós oldalt készítettné, ahol élő live kamerás adásban mindenki-mindenkivel össze kötve tudnak licitálni...

Teljes rendelkezésre álló keret, tárhely/szerver meg minden egyébre (domain): 30 000 Ft.

Vagy amivel heti szinte össze akadok, hogy egy FaceBook klónt szeretne, de "Jobbat" mint a fércbook, vagy szolgáltatások, vagy sebesség tekintetében, persze szintén valami piti összeg, vagy majd a bevétel X százalékáért, mikor befutott a nagy ötlet. :-D


Nem vagyok, nagyon anyagias, de azért szeretem ha legalább a kávét fedezi valami. :-D

2017. jan. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A telefon alkalmazásról csak annyit, ha nemcsak egy weblap indítóikonja, hanem rendes APP, ott 3 platformra kell elkészíteni.

Viszont Droid, WindowPhone egybe nincs annyi mint a sziPhone -ra.

De még a Droidra is számíthatod a natív applikációt annyiba mint a weboldalt,

így ha nem élletbe vágó fontos hogy natív offline app legyen, webes indítót szoktam ajánlani, ahol a weblapra visz, és reszponzív felületen tudja használni.

2017. jan. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Néhány tőmondatban reagálnék. Azért itt keresek, mert az ismerőseimmel már befürödtem. MotivatedMan kösz, de nem beszélek angolul. Ja és a programokat is csak használni tudom. H.Tibor87 nos, én egyszerűbbet szeretnék, és pénzem is több van a dologra. Igaz annyi azért nincs, hogy egy céget megbízzak. Tudjátok a neten minden holnapkészítő cég a lehető leg jobb választás, és persze majd legalább három kolléga és egy projektvezető fog nekem dolgozni, ja és persze számlát kapok a végén, meg áfát. Na azért ennyim nincs. A klónozásról annyit, hogy nekem is van olyan oldal ami tetszik, de nem az egész kell csak néhány része. A telefonos cuc azért érdekes, mert körülöttem a harminc alattiak már csak azon neteznek.

2017. jan. 15. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs pénz cégre, akkor maradnak a zsákbamacska vérpistikék.
2017. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A telefonos cuc azért érdekes, mert körülöttem a harminc alattiak már csak azon neteznek."


Ez oké, de nem mindegy, hogy ehhez tényleg szükségesek-e az applikációk vagy elég ha a honlap mobilbarát, így mobilon is kényelmesen használható.

2017. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!