Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan találhatom meg őt...

Hogyan találhatom meg őt GPortálon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nyitottam egy blog-weboldalt (blog.hu-sat), és véletlenül rábukkantam egy megnyitott de nem szerkesztett, (csak alap kinézet, menü és oldalnevek voltak, cikk egy szál se) oldalt a GPortálon, és véletlenül beleütköztem abba a részbe, hogy a portál nyitása (két hét után) fizetős, meg néhány szolgáltatás is. Nagyon sajnálom, mert tuti, hogy ezért lépett le. Viszont nem adta meg az admin-nevét az azóta szerkesztetlen oldalon. Hogy találhatnám meg? Tudniilik szerkesztőket keresnék, de Magyarországon kevés a sorozat rajongóinak száma, (főleg, akik interneteznek is) és szívesen látnám az oldalamon. Hogyan hívhatnám meg?

(Amúgy magánvélemény, de ez azért parasztság, hogy két hét után fizetős lesz az oldal, és ezért az infóért is másfél órát kutakodnom kellett! Én elvi okokból semmi internetes holmiért [kivéve az internetes vásárlást, mert ott nem virtuális, hanem valós dolgot veszel] nem fizetek, weboldalért meg pláne nem, de játékokban sem veszek pénzt meg gyémántot...)

Előre is köszi!



2017. jan. 21. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem facebook csoportot hozz létre, ha kevés a sorozat rajongója ő is kiköthet ott.

Illetve már senki nem használ gportált 2010 óta.



Azért a magán véleményedbe belekötnék, mi az hogy fizetős egy weboldal?! A weboldal is egy szolgáltatás, ami nem a földből nő ki (akk is kéne fizetni ha onnan nőne ki), de egy szervergép/áram ilyenek nincsenek ingyen, emellett konfigurálni és rendben tartani kell.

Tudom, nem vagy még 16 évesnél idősebb, nincs saját jövedelmed és nincs szükséged weboldalra különösebben.


Nem lehurrogni akarlak, hanem "Ma is tanultál valamit" elven elmondom, h ez amit írtál a magánvéleményedbe nagyon ledeklarálja azoknak a munkáját, akik például weboldal készítéssel vagy grafikával foglalkoznak. Egy egyszerű weboldalért 30-50 k körül mozog, egy KÉP ami nagyon virtuális lógó 20-300 k körül van.

2017. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gportál valószínűleg nem ad ki információt az ügyfelekről, elvi okokból, szóval ha rakott ki email címet a készítő, akkor meg tudod találni, ha nem, akkor legfeljebb ha olvassa ezt a kérdést. Ahhoz persze jó lett volna ha leírod hogy melyik sorozatról, vagy gportal oldalról van szó, de sebaj.
2017. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából... A GPortál bár régen fizetős volt (egyszeri 500 forint), ma már ez nincsen. Lehet, hogy csak a szöveget nem frissítették. Megcsinálod az oldalt és utána örökké a tiéd marad, nem kell érte fizetni semmit sem. De ez így működik már egy jópár éve.

Amúgy sokan használnak gportált. Van, aki olyan szépre meg tudja csinálni, hogy észre sem veszed, hogy GP, csak mikor megnézed az url címét.

Valamint sok olyan gportálos oldal van, ami simán csak vett egy domain-t, hogy a gportal.hu-ból sima .hu legyen, de attól még gp-s.

2019. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!