Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Véleményeket szeretnék kérni,...

Messier 64 kérdése:

Véleményeket szeretnék kérni, kész weboldal vásárlásával kapcsolatban. Érdemes ilyennel foglalkozni vagy nem?

Figyelt kérdés
Persze nem azon a domain néven használnám, A képeket, szöveget és a dizájnt is lecserélném, de alapnak jó-e egy kész oldal?
2017. jan. 26. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapnak jó, bár ha mindent cserélsz, akkor inkább legózd össze valami kész ingyenes rendszerből.

(Személy szerint nem szeretem őket, de programozás nélkül sokat lehet belőlük kihozni, és ingyenes, csak kicsit szerver igényesek.)

2017. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a képeket, szövegeket és a designt is lecseréled, akkor mi marad az eredeti honlapból?
2017. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lecseréled a képeket, a szöveget és a designt, akkor mi marad az eredetiből?
2017. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább válassz ki egy ingyenes CMS-t és azzal építsd fel az oldalad. A kész weboldal lehet, hogy már régen készült, régen elavult minden szempontból és könnyen meglehet, hogy már akkor is kókánynak számított, amikor elindult. Ha mindent le akarsz cserélni, akkor gondolom úgyse egy felfuttatott oldalról van szó.
2017. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én ugy gondoltam maga a program marad. Tehát a kereső motor oldal kiosztás ijesmi. Ingyenes alatt milyenekre gondoltok például WordPress.
2017. jan. 27. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!