Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért fontos hogy magánszemély...

Miért fontos hogy magánszemélyként vagy cégként regisztrálok domain nevet?

Figyelt kérdés
Magánszemélyként regisztrálnék domain nevet de később tervezek magánvállakozást is ezen a néven, nyilván felhasználnám a domaint is. Regisztrálhatok most magán személyként vagy később módosíthatom magánvállalkozóra vagy egyáltalán fontos ez?

2017. márc. 17. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ha valaki rákeres akkor a te neved meg címed fogja ott látni nem pedig az üres telekre bejelentett fiktív cégét.
2017. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha bármi jogi probléma merül fel, akkor nem te vállalod a felelősséget, hanem a cég. És cégként például a költség elszámolható.

Regisztrálhatsz saját névre és később át lehet íratni cég nevére. Amikor gyorsan kell egy domain, akkor van hogy én is saját (vállalkozói) névre foglalom és pár nap múlva papírozzuk át csak a megrendelő nevére egy adás-vételivel.

2017. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magánvállalkozóként ugyanúgy én vállalok majd felelősséget úh ezért nem értem miért nem mindegy. De ha később átírhatom akkor most regisztrálok magánszemélyként.
2017. márc. 17. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked mindegy van akinek nem. Ennyi a lényeg.
2017. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!