Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Keresek egy fizetős magyar...

Keresek egy fizetős magyar tárhelyszolgáltatót. Az ár is fontos, de ennél fontosabbak a megbízható szolgáltatásaik amelyeket dinamikus (PHP) honlapnál is használhatunk. A fentiek alapján tudnátok javasolni szolgáltatót?

Figyelt kérdés

Pl:

- PHP mail() függvény használata, lehetőleg "szinte" azonnali mail kiküldéssel és nem összegyűjtve 4-5 órán belül cronnal kiküldve

- Domain regisztróciónál a működő ID védelem(whois személyes adatok védelme)

- Stabil MySql adatbázis

stb.



2013. júl. 25. 11:38
 1/5 anonim válasza:

Én itt vagyok: [link]

Jó, mindent tud, "ócó" is.

Mi kell még? :)

2013. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem őket is megéri kipróbálni: <a href="http://www.domain-regisztracio.org">www.domain-regisztracio.org</a>
2013. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem keress összehasonlító oldalakon is, vagy google-ben is érdemes nézelődni!
2013. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a fentiek alapján szétnézek.
2013. okt. 8. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
A google-ben keress rá a "tárhely" szóra, az első nehány nem fizetős találatot érdemes komolyan venni és megnézni!
2013. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!