Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mekkora tárhelyet érdemes...

Mekkora tárhelyet érdemes venni egy wordpress oldalhoz?

Figyelt kérdés

A tárhely pont eu-n gondolkoztam és a 3GB-os verzión. Webáruházat szeretnék működtetni, olyan 100-150 tétellel maximálisan.

Kevés lesz, vagy el fogok férni?



2017. ápr. 27. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

GB -al nem lesz gond, a gond inkább az lesz hogy a WordPress főleg az áruház rendszerei mint a WC nagyon hardver pusztító, és nagyon fogja terhelni a szervert, az mellet hogy lomha lehet az oldal, még lehet szólni is fognak érte, ha más oldalakat is vissza fog a te weblapod.

Háttértár tekintetében még az 500MB is bőven elegendő lehetne.

A fő gondot, a CPU, számítási kapacitás terhelése okozza majd, amit adatbázis és PHP műveletek eredményeznek.

2017. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, de a tarhely.eu-nak vannak kimondottan wordpress csomagjaik, gondolom ha ezt választom, akkor azért normális sebességet kapok és ők sem fognak meglepődni.

[link]

2017. ápr. 27. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, WordPress tárhely néven hirdeti.

De a WP hez telepíthető árúházak mint pl. WooCommerce messze túl nyúlik egy sima WP oldalon.

Én a Tárhely.EU ügyfél szolgálatát megkérdezném, hogy ők mit mondanak.

Hogy egy WordPress -re épülő áruház modult szeretné futtatni amin 100-150 termék lenne előreláthatóan.

Lehet adnak külön árajánlatot, vagy megmondják melyik csomag felelne meg leginkább.

2017. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, jobb ha írok nekik. A woocommerce-re vonatkozóan valóban semmi konkrétumot nem tüntetnek fel.
2017. ápr. 27. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
esetleg itt is megírhatod, hogy mit válaszoltak, mások (ha tudják használni a keresőt) is kaphatnak választ. :-)
2017. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Abszolút magától értetődőnek vették, hogy a wordpress csomagnál woocommerce webshopot is üzemeltethetek. Termék mennyiségtől függően javasoltak "Cloud" csomagot, de az én maximális 100-150 termékemre azt mondták, hogy elég lesz a "Business" csomag is.
2017. ápr. 27. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha kell még tárhely, írj :)


VPS, 2 Intel Xeon mag, SSD amiből használhatsz 100GB-t is, ramot is állítok amennyit máshol tuti nem kapsz :)

2017. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tárhely EU-nál vagyok, 15 GB-os csomagom van. Most vagyok 5 GB felhasznált területnél, de itt van levelezés, sok képet használok 10 oldal van rajta és a teszt oldalam. Van rendszeres mentés is. Durván 200 MB-ból már egy fapados oldal tud üzemelni, de ha full mentést akarsz, email is van mellette min. 1 GB-re számolj.
2017. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!